7 nejvíc sexy filmových mimozemšťanek

11.10.2018

Sehnat si přitažlivou herečku není v dnešní době zrovna velký kumšt. Hollywood je totiž plný krasavic, které jen čekají na svou šanci zazářit v nějakém filmu. Pak je stačí jen dobře nalíčit a už máte lákadlo pro svůj nový snímek. Co když ale zrovna natáčíte sci-fi? Na co chcete diváky nalákat pak?

Od toho jsou tu sexy mimozemšťanky, které mohou spatřit světlo světa díky kombinaci krásných hereček a skvělého líčení. Troufáme si říct, že tyto postavy dokáží diváky přilákat i lépe než obyčejné krasavice, protože se v nich mísí krása s exotikou.

Zajímá vás, v jakých filmech a seriálech můžete najít ty nejkrásnější filmové a televizní mimozemšťanky? Pak se rozhodně pusťte do dnešního článku!

7. Serleena – Muži v černém 2

První mimozemšťanka na našem seznamu vypadá na první pohled jako normální, ač velmi obdařená, žena. Díky tomu, že je však Serleena z komiksových Mužů v černém 2 kylothianskou stvůrou, od normálních pozemšťanů se poměrně zásadně odlišuje.

Pod její koženou bundou a krajkovým prádélkem se totiž skrývají chapadla, která se brutálním způsobem vypořádají s kýmkoliv, kdo se jí postaví do cesty. Když se však podíváte na její skutečnou formu, tak se Serleenin sexappeal trochu vytratí. Ve skutečnosti je totiž jakýmsi mimozemským červem, který na sebe dokáže vzít jakoukoliv podobu díky mnoha výše zmíněným chapadlům.

6. Princezna Leia – Star Wars

Přestože princezna Leia také vypadá jako obyčejný člověk, příběhy z Hvězdných válek se jak známo odehrávají před dávnými časy v předaleké galaxii. Je proto více než pravděpodobné, že hrdinové této vesmírné ságy o planetě Zemi a jejích obyvatelích v životě ani neslyšeli.

Princezna Leia je jedna z nejikoničtějších krasavic, které kdy spatřily plátna kin. Pokud pomineme její nezapomenutelné zlaté bikiny ze šesté epizody Star Wars, i tak má Leia v podání Carrie Fisher své neodmyslitelné kouzlo. Ať má na sobě své tradiční bílé roucho z Nové naděje nebo lesní kamufláž z Návratu Jediho, vždy pro nás bude tou nejkrásnější ženou z planety Alderaan.

5. Gamora – Strážci galaxie

Sice opustíme dávné časy, ale v předaleké galaxii ještě chvíli zůstaneme. Další krásnou mimozemšťankou na dnešním seznamu totiž je Gamora ze superhrdinské série Strážci Galaxie. Kromě dvou filmů z této série jste ji mohli zahlédnout i v posledních Avengers, kde ji potkal ne zrovna hezký osud.

Kromě zelené kůže, fialových vlasů a několika obličejových výstupků se i Gamora poměrně hodně podobá lidské ženě. Asi by bylo náročné ji pojmout jako opravdu originálního mimozemšťana. Její vztah s pozemšťanem Peterem Quillem by tak byl pak poměrně nepraktický.

4. Neytiri – Avatar

Další krasavice na dnešním seznamu vám může být poměrně povědomá, a to nejen kvůli tomu, že kasovní trhák jménem Avatar z roku viděl snad opravdu každý. Důvod, který máme na mysli my, je ten, že i Neytiri si zahrála Zoe Saldana (40), která ztvárnila Gamoru ve Strážcích galaxie.

Neytiri byste si však s člověkem spletli jen s velkými obtížemi. Neytiri totiž pochází ze vzdálené planety jménem Pandora a je jednou z humanoidní mimozemské rasy Na’avi. Když říkáme humanoidní, pak to myslím opravdu v širokém slova smyslu. Mají sice ústa, oči a nos a chodí vzpřímeně po dvou, ale také dorůstají výšky tří metrů, mají modrou barvu kůže, ocas a z hlavy jim vyrůstá zvláštní cop, který využívají pro komunikaci s dalšími organizmy planety.

3. Sedmá z devíti – Star Trek

Další zmíněnou mimozemšťankou už nebude Zoe Saldana (přestože ve filmovém rebootu Star Treku také hrála), ale Sedmá z devíti, která se objevila ve spin-offovém televizním seriálu Star Trek: Voyager. Sedmou z devíti si ve Voyageru zahrála původem německá krasavice Jeri Ryan (50), takže je předem jasné, že je na co se dívat.

Sedmá z devíti nebyla vždy nebezpečným Borgem (mimozemská rasa pyšnící se technologickými implantáty), ale narodila se jako lidská žena jménem Annika Hansen na jedné z vesmírných kolonií. Poté, co však Borgové její domovskou planetu napadli, rozhodli se Anniku asimilovat a proměnit ji tak v Borga.

Jako už rehabilitovaný člen posádky vesmírné lodi Voyager se Sedmá z devíti obléká do velmi těsných kombinéz, které zvýrazňují její ženské tvary. V tomto ohledu se Jeri Ryan opravdu nemá za co stydět, a tak ji můžeme bez sebemenších výčitek zařadit na dnešní seznam, jelikož jí ani zbytky implantátů na kráse nijak neubírají.

2. Ella Swenson – Kovbojové a vetřelci

Akční sci-fi snímek režiséra Jon Favreau (51) s názvem Kovbojové a vetřelci se sice velkých úspěchů nedočkal, ale přesto rozhodně stojí za zhlédnutí. Už jen kvůli „femme fatale“ jménem Ella Swenson, kterou si ve filmu zahrála vždy dokonalá Olivia Wilde (34). Pravá identita této postavy je poměrně silným zvratem filmu, takže pokud jste Kovboje a vetřelce ještě neviděli a chcete se vyhnout spoilerům, odvraťte své zraky k poslednímu bodu dnešního seznamu.

Vzhledem k tomu, že je Ella na dnešním seznamu si asi dokážete představit, v čem ten zvrat spočívá. Zpočátku to totiž vypadá, že je jen jednou z mnoha obyvatel divokého západu, kteří se snaží vypořádat s mimozemskou hrozbou, která z ničeho nic začala komplikovat jejich životy. Později se však ukáže, že ani Ella nepochází ze Země.

Ve skutečnosti totiž pochází z další rasy mimozemšťanů, která přišla o svou planetu kvůli těm, kteří teď útočí na Zemi. Jen díky tomu zná jejich slabá místa a ujme se tak vedení odboje proti této mimozemské hrozbě.

1. Leeloo – Pátý element

Jak zakončit článek o krásných bytostech z vesmíru než tou „Nejvyšší“. Leeloo je totiž takzvaná Nejvyšší bytost, mimozemšťanka, která zkomplikuje (i zachrání) životy všech lidí na Zemi v kultovním sci-fi s názvem Pátý element. Leeloo je poslední z pěti elementů, což znamená, že je tvorem tisíce až miliony let starým, který byl stvořen k ochraně světa před zlem a temnotou.

Určitě budete znát její ikonický „kostým“, který se v podstatě skládá jen z několika úzkých bílých pásů, které ukrývají jen intimní místa na těle ukrajinské herečky Milly Jovovich (42). Jovovich je v roli Leeloo skutečně krásná a její vzhled je dovršen jejím oranžovým mikádem.

(tod)

Fandím
25 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Zoe Saldana, Jeri Ryan, Olivia Wilde, Jon Favreau, Milla Jovovich, Carrie Fisher

Filmy:
Pátý element, Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediho, Muži v černém 2, Star Trek: Voyager, Avatar, Kovbojové a vetřelci, Guardians of the Galaxy

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
krásné herečky, hollywoodske krásky, Sexy herečky, sexy ženy, Neytiri, Femme Fatale, Gamora, sexy mimozemšťanky, mimozemšťanky ve filmech, Pátý element role, Avatar hlavní hrdinka, sedmá z devíti, Serleena, postava Serleena, Muži v černém postavy, Princezna Leia, postava Gamora, mimozemšťanka Gamora, postava Neytiri, Leeloo
TOPlist