5 seriálů, které jejich herci nenáviděli

19.02.2018

Pokud některému herci takzvaně „nesedne“ role ve filmu, může se uklidňovat tím, že je to jen krátkodobou záležitostí. Pokud mu však začne vadit jejich seriálová role, je jeho situace mnohem obtížnější.

Většinou mají totiž seriáloví herci smlouvy hned na několik sérií a z těchto smluv se lze dostat pouze s velkými obtížemi. Jejich pocity proto mohou často přerůst až v nenávist, což pak často vede k nechvalnému vyjadřování o tvůrcích seriálu či pořadu samotném.

My vám proto přinášíme seznam několika herců, kteří se netajili svým despektem k vlastním seriálům.

5. Čarodějky/Charmed – Shannen Doherty (46)

Shannen Doherty
Zdroj: Regent Worldwide Sales

Čarodějky byly úspěšným seriálem o sestrách Halliwellových, které jednoho dne získají magické schopnosti a musí se proto pustit do boje s různými temnými silami. Celý seriál byl zaměřen na vztahy mezi hlavním hereckým triem, a proto bylo pro spoustu jeho fanoušků obrovským překvapením, když nechali tvůrci nejstarší ze sester ve třetí sérii zabít.

Shannen Doherty, která ji v seriálu hrála, je obecně známá pro to, jak těžké je s ní spolupracovat. Stěžovali si na ni už její kolegové v Beverly Hills 90210 a její reputace namyšlené „Divy“ se s ní táhne od počátku její herecké kariéry. Celkově měla o sobě herečka vždy dost vysoké mínění a podle interview v časopise Movieline měla pocit, že je jejího talentu pro Čarodějky škoda. „Podávala jsem skvělé herecké výkony, ale vzhledem k tomu, že to bylo v rámci Čarodějek, bylo mi jasné, že v tomhle seriálu pro dvanáctileté prostě nevyniknou,“ svěřila se Doherty.

4. Chirurgové/Grey’s Anatomy – Katherine Heigl (39)

Katherine Heigl
Zdroj: Regent Worldwide Sales

Katherine Heigl také není zrovna známá pro skrývání svých pocitů, když zrovna není s něčím spokojená. V roce 2007 se například tvrdě pustila do komedie Zbouchnutá, kde si zahrála po boku Setha Rogana (35). Tento film byl podle ní jednoduše sexistický, a po jeho natočení začala útočit na jeho režiséra Judda Apatowa (50) i svého kolegu Setha Rogana.

Heigl však nebyla spokojená ani s oblíbeným seriálem Chirurgové, kde ztvárnila jednu z hlavních doktorek. V roce 2008 odmítla nominaci na Emmy za svou roli v seriálu z nemocničního prostředí, což následně odůvodnila následujícím výrokem. „V poslední sérii jsem nedostala dostatečně kvalitní podmínky k tomu, abych se soutěže účastnila,“ pronesla Heigl v rozhovoru pro Los Angeles Times. Tím samozřejmě rozhněvala tvůrce seriálu, kteří s ní v dalších projektech už nechtěli spolupracovat.

3. Super drbna/Gossip Girl – Chace Crawford (32) a Penn Badgley (31)

Penn Badgley
Zdroj: Regent Worldwide Sales

Tentokrát tu máme hned dva herce, kteří nesnášeli seriál, ve kterém ztvárnili jedny z hlavních rolí. Jde o Penna Badgleyho a Chace Craforda a jejich role v seriálu Super drbna. Oběma pánům tento seriál pro teenagerky pomohl odstartovat jejich kariéru, přesto však byli s Gossip Girl velmi velmi nespokojení a pro jeho urážku nešli daleko.

Crawford po skončení seriálu prohlásil, že se za svou roli v pořadu stydí a že kvůli Super drbně přišel o veškerou svou hereckou důstojnost. Obdobně se vyjádřil i Badgley, který na seriál zaútočil během propagace svého filmu z roku 2012 s názvem Greetings from Tim Buckley. „Je skvělé být na něco pyšný. Takhle se cítím poprvé,“ nelichotivě hodnotil roli ve svém filmu v porovnání se seriálem, který v témže roce skončil.

2. Městečko South Park/South Park – Isaac Hayes

Role „šéfa“ byla jednou z neoblíbenějších postav amerického animáku pro dospělé jménem Městečko South Park. Bylo proto velkým překvapením, když se postava náruživého šéfkuchaře školní kantýny začala ze seriálu vytrácet. Isaac Hayes na komediálním seriálu s černým smyslem pro humor pracoval už od jeho prvních počátků, a tak byl jeho odchod pro jeho fanoušky velkým překvapením. Důvod jeho nespokojenosti vás možná překvapí.

South Park je známý tím, že si utahuje ze všech a všeho a nebojí se dalece překračovat hranici vkusu a únosnosti. To tvůrcům animovaného seriálu také přineslo kromě široké základny oddaných fanoušků i nejeden problém včetně výhružek smrtí a teroristických útoků. Jedním z terčů South Parku byla i scientologie, alternativní náboženské hnutí, jehož byl Hayes součástí. Vtipy směřované na jeho víru se herce dotkly natolik, že od seriálu odešel. O dva roky později pak Hayes tragicky zemřel kvůli zástavě srdce.

1. Dva a půl chlapa/Two and a half men – Angus T. Jones (24)

Na pozadí seriálu Dva a půl chlapa se dělo hned několik skandálů. Tím nejznámějším je nenávist, kterou k sobě chovali Charlie Sheen (52) a tvůrce seriálu Chuck Lorre (65), která nakonec vyústila v Sheenův vyhazov ze seriálu. Možná ale nevíte, že měl s americkým sitcomem problémy i představitel mladého Jakea – Angus T. Jones. Ve videu pro jednu křesťanskou komunitu Jones diváky přímo vyzýval, aby se na ten „sprostý pořad“ nedívali.

Hraju ve Dva a půl chlapa, ale nenávidím to. Přestaňte se prosím na ten seriál dívat a plnit si hlavu špínou, která z něj čiší,“ řekl k účasti na seriálu Jones. Později dodal, že se kvůli sitcomu cítil jako obrovský  pokrytec, jelikož si v něm musel dělat legraci z témat, na kterých mu ve skutečnosti velmi záleželo.

(tod)

Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Penn Badgley, Katherine Marie Heigl, Shannen Doherty, Chace Crawford, Isaac Hayes

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
americké herečky, slavné seriály, Shannen Doherty role, žebříčky, seriálovém žebříčky, žebříčky seriálů, slavné seriálové role, Chirurgové Katherine Heigl, Shannen Doherty vyjádření, Super drbna herci, Super drbna obsazení, seriál o čarodějkách, nenáviděné seriály, Chef Mestečko South Park, Mestečko South Park skandály, skandály v Hollywoodu, Dva a půl chlapa Jake, Dva a půl chlapa herci, Dva a půl chlapa skandály
TOPlist