Katherine Marie Heigl

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Napiš názor 0 názorů

Povolání: Herečka, Modelka

Věk: 45 let

Datum narození: 24.11. 1978

Místo narození: USA, Washington D.C.

Výška: 175 cm

Hodnocení Katherine Marie Heigl

Přitažlivost
87% (34 hlasů) 7084.místo
Talent
79% (29 hlasů) 12203.místo
Inteligence
77% (30 hlasů) 11638.místo
Vtipnost
78% (30 hlasů) 10831.místo

Fotky Katherine Marie Heigl (108)

Katherine Marie Heigl nahá ve filmech (13)

Životopis Katherine Marie Heigl Upravit životopis

Katherine Marie Heigl (* 24. listopadu 1978, Washington, USA ) je americká herečka. Mezi její nejznámější role patří ztvárnění doktorky Izzie Stevensové v seriálu Chirurgové (Grey's Anatomy) a hlavní role ve filmu Zbouchnutá (Knocked Up).

Předtím než se začala zajímat o herectví, se věnovala modelingu a svou kariéru zahájila jako dětská modelka v módní agentuře Wilhelmina Models. V herectví debutovala v roce 1992 ve filmu That Night. Než získala svou velkou roli v seriálu Chirurgové, hrála například v televizním seriálu Roswell či filmech mezi něž patří třeba Můj táta hrdina (My Father the Hero). V průběhu let se stala sex symbolem a objevila se na titulních stranách prestižních časopisů, jako například Maxim, Vanity Fair a Cosmopolitan.

23. prosince 2007 se provdala v Park City ve státě Utah za Joshe Kelleyho.

Biografie

Mládí a rodina

Narodila se ve Washingtonu, D.C., jako dcera Nancy a Paula Heiglových (její matka je osobní manažerka a otec finanční manažer). Katherina má německé a irské předky a byla členkou Církve Ježíše Krista Svatých posledních dnů. Je nejmladší ze čtyř dětí (má sourozence Meg, Jasona a Holta). Předtím, než se její rodina přestěhovala do Connecticutu, žila ve Virginii a poté v Denveru. V Connecticutu žili ve městě New Canaan na starém statku ve viktoriánském stylu a Katherine zde prožila většinu svého dětství.

V roce 1986 zemřel její bratr Jason poté, co utrpěl vážná zranění při dopravní nehodě, během které byl vymrštěn z korby pickupu, ve kterém se byl se spolužáky projet během polední pauzy ve škole. Po jeho smrti se rodina rozhodla darovat jeho orgány. Po jeho smrti rodiče konvertovali k Církvi Ježíše Krista Svatých posledních dnů (předtím byla její matka luteránka a otec katolík). Od té doby je silnou zastánkyní darování orgánů. Přestože již není praktikující Mormonka, některé aspekty víry stále vnímá jako pozitivní.

Kariéra

Osobní život

V minulosti měla vztah s Joey Lawrencem (1994) a kolegou ze seriálu Roswell Jasonem Behrem, se kterým chodila během natáčení seriálu. V červnu 2006 se zasnoubila se zpěvákem Joshem Kelleym, se kterým se seznámila během natáčení hudebního klipu písně „Only You“. Svatbu měli 23. prosince 2007 ve městě Park City ve státě Utah. Během natáčení Live with Regis and Kelly uvedla, že se s Kelleym rozhodli, že spolu do svatby nebudou žít společně; doslova řekla „Myslím, že jsem si chtěla něco nechat pro skutečné manželství… chtěla jsem, aby v našem manželství bylo něco, čím bude odlišné od chození nebo námluv.“ Líbánky strávili v letovisku Esperanza v Cabo San Lucas. V prosinci 2007 se společně přestěhovali do nového domu v Loz Feliz v Kalifornii.

V září roku 2009 Katie s Joshem adoptovali desetiměsíční holčičku Naleigh z Jižní Koreje.

Zdroj: Wikipedia.org

Články o Katherine Marie Heigl (8)

5 nesmyslů, kterým věříme kvůli filmům

04.07.2022 - Filmový svět pro diváky představuje únik od reality, díky kterému nemusí pořád přemýšlet nad každodenními povinnostmi.

5 herců, kteří nenávidí vlastní filmy

15.09.2021 - Život v Hollywoodu si mnozí z nás idealizují, ale ani herci si často nežijí tak pohádkovým životem, jak by si přáli.

TOP 5 herců, kteří nesnáší vlastní filmy

03.03.2018 - Občas se stane, že se vám práce na filmu znechutí. Občas zjistíte, do čeho jste se „uvrtali“, až po začátku natáčení.

5 seriálů, které jejich herci nenáviděli

19.02.2018 - Pokud některému herci takzvaně „nesedne“ role ve filmu, může se uklidňovat tím, že je to jen krátkodobou záležitostí.

Velká svatba: Zábavná řachanda plná hollywoodských hvězd!

10.05.2013 - Americká romantická komedie vypráví o nečekaných událostech kolem jedné obyčejné veselky!

Katherine Heigl si nedá pokoj - uvažuje o třetí adopci!

17.05.2012 - Americká herečka, která si nedávno osvojila již druhou dívku, má už zase roupy!

Všechny články o Katherine Marie Heigl (8) »
TOPlist