Eminem

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 4 fanoušci
Nesnáším
2 antifanoušci
Napiš názor 0 názorů

Povolání: Herec, Zpěvák, Rapper, producent

Věk: 51 let

Datum narození: 17.10. 1972

Místo narození: USA, Kansas City, Missouri

Výška: 178 cm

Žánry: pop , rap , 90-tá léta , emo , Detroit

Hodnocení Eminem

Přitažlivost
88% (45 hlasů) 6492.místo
Talent
91% (48 hlasů) 6865.místo
Inteligence
87% (46 hlasů) 8641.místo
Vtipnost
88% (45 hlasů) 7467.místo

Fotky Eminem (823)

Videoklipy Eminem (445)

Písně Eminem (780)

Všechny písně Eminem (780) »

Diskografie Eminem (51)

Curtain Call: The Hits ( 13 Dec 2005)
Celá diskografie Eminem (51) »

Životopis Eminem Upravit životopis

Marshall Bruce Mathers III (* 17. říjen 1972, Saint Joseph, Missouri), spíše známý jako Eminem je americký rapper, hudební producent, herec a zakladatel nahrávací společnosti Shady Records. Také je členem detroitské skupiny D12. Jeho hudební kariéra mu vynesla třináct prestižních hudebních cen Grammy a v roce 2002 i cenu Akademie za nejlepší píseň, a to "Lose Yourself" z jeho filmu "8. Míle". Jeho nejúspěšnějšími alby jsou: The Marshall Mathers LP (2000) a The Eminem Show (2002), kterých se dohromady prodalo okolo 40 milionů kusů celosvětově a obě získala ocenění diamantová deska od společnsoti RIAA. Jeho největšími hity pak jsou písně: Lose Yourself, Crack a Bottle (ft. Dr. Dre a 50 Cent), Not Afraid a Love The Way You Lie (ft. Rihanna), které všechny dosáhly na první místo v žebříčku Billboard Hot 100. V roce 2009 byl společností Billboard vyhlášen nejlepším umělcem dekády.

Život

Mathers se narodil v Saint Joseph ve státě Missouri v USA. Eminemův otec Marshall Mathers Junior opustil jeho matku Debbie Mathers-Briggs, když Eminemovi bylo 15 měsíců. Většinu dětství strávil stěhováním tam a zpět mezi Saint Joseph a okolím Detroitu v Michiganu. Z toho důvodu často střídal školy a měl tak problémy s hledáním přátel. Stával se také obětí šikany, jak ostatně popisuje v písni „Brain Damage“.

Hlavním důvodem stěhování jeho rodiny byla chudoba, a tak často žili v ubytovnách, přivěsech nebo u příbuzných. V této době užívala Debbie léky na předpis (Vicodin a Valium) a Eminem později v písních a rozhovorech uvedl, že byla na těchto lécích závislá. Za to ho později zažalovala o deset milionů dolarů, nicméně neuspěla.

Když bylo Eminemovi 17 let, seznámil se na střední škole se svým budoucím nejlepším přítelem, Proofem, a také s Kimberly Ann Scott, svojí budoucí ženou. Když v roce 1995 otěhotněla, byla to pro Eminema motivace získat nahrávací smlouvu, aby mohl zaopatřit svoji rodinu. Dne 25. prosince 1995 se jim narodila dcera Hailie Jade. Roku 1996 pak Eminem vydal svoje první nezávislé album Infinite, to ale nezaznamenalo větší úspěch a Kim ukončila jejich vztah. Eminem se následně pokusil o sebevraždu předávkováním prášky. V roce 1999 se mu povedlo získat zpátky jak Kim, se kterou se vzali 14. června 1999, tak slávu po vydání alba The Slim Shady LP.

4. června 2000 se Eminem dostal do potíží, když nenabitou zbraní ohrožoval muže, který líbal jeho ženu. Byl odsouzen ke dvou rokům podmíněně. V době soudu se Kim pokusila o sebevraždu podřezáním žil. Eminem se chtěl dát rozvést, ale Kim přivedla celou věc před soud, kde požadovala odebrání dcery Hailie a deset milionů dolarů odškodného. Pár se nakonec dohodl mimosoudně a dali se znovu dohromady. To jim ale dlouho nevydrželo a na podzim roku 2001 se rozvedli s tím, že se o dceru budou starat střídavě. V letech 2003 a 2004 se Kim dostala do problémů s drogami a byla odsouzena na dva roky podmíněně.

Eminem s Kim se znovu vzali 14. ledna 2006 v Michiganu, nicméně už na počátku dubna se na veřejnost dostala zpráva, že se pár opět rozvedl. Eminem se v současné době stará jak o dceru Hailie, tak o její sestřenici Alainu, kterou adoptoval.

Téhož roku, 11. dubna, byl také smrtelně postřelen Proof. To v rapperovi zanechalo těžko vyléčitelné šrámy a donutilo ho na dlouhou dobu stáhnout se do sebe. V té době začal mnohem víc užívat alkohol a drogy, hlavně prášky na spaní, a stal se na nich závislý. Nakonec se začal léčit, a v roce 2009 přišel s novým albem, na kterém slibuje Proofovi, že už je čistý a v mnoha písních popisuje ono těžké období před vydáním.

Kariéra

Počátky (1992-8)

O rap se zajímal už jako dítě a vystupovat začal už ve čtrnácti letech, později se skupinou Soul Intent. V roce 1996 vydal svoje první nezávislé album Infinite, následované albem The Slim Shady LP v roce 1997. Hip hopová scéna si ho oblíbila pro jeho ojedinělý, komixový styl a také pro to, že je bílý.

Říká se, že Dr. Dre našel Eminemovo demo na zemi v garáži Jimmyho Iovinea, hudebního ředitele vydavatelství Interscope. Tohle demo sice Dr. Dre nepřesvědčilo, ale když Eminem získal druhé místo na Rap Olympics (rapová olympiáda) v roce 1997, Dr. Dre souhlasil se smlouvou.

The Slim Shady LP (1999)

Pod křídly vydavatelství Interscope vydal Eminem další album, The Slim Shady LP, které se stalo jednou z nejpopulárnějších nahrávek roku a bylo třikrát platinové. S popularitou alba ale přišel také rozruch kolem jeho kontroverzních textů. Ve skladbě „97 Bonnie and Clyde“ popisuje Eminem výlet se svou dcerkou, při kterém se zbaví těl své ženy, jejího milence a jeho syna. Skladba „Guilty Conscience“ zase končí pasáží, kde Eminem a Dr. Dre nutí muže zabít svou ženu a jejího milence.

The Marshall Mathers LP (2000)

Album The Marshall Mathers LP bylo vydáno v květnu 2000 a rychle se ho prodalo přes 2 miliony kopií. Singl z tohoto alba, „The Real Slim Shady“, vyvolal rozruch tím, jak si Eminem dělal legraci z různých celebrit (Christina Aguilera, Will Smith,Britney Spears a další) a pomlouval je. V jiném singlu jménem „Stan“, vypráví Eminem příběh o jeho fanouškovi, který je jím tak posedlý, že nakonec kvůli tomu, že mu Eminem neodpověděl včas na dopis, zabije sebe i svou těhotnou přítelkyni, podle vzoru jedné z písní na The Slim Shady LP.

V prvním týdnu prodeje se v USA prodalo 1,7 milionů kusů alba, tím se album stalo nejrychleji se prodávaným hip-hopovým albem v historii. Nejúspěšnějším singlem se stala píseň The Real Slim Shady". V roce 2011 album přesáhlo hranici deseti milionů prodaných kusů v USA, čímž získalo certifikaci diamantová deska od společnosti RIAA. Celosvětově se alba prodalo přes 19 milionů kusů.

The Eminem Show (2002)

O dva roky později vyšlo album The Eminem Show, jež mu přineslo další cenu Grammy. Hlavním tématem alba je jeho vztah k dceři Hailie, která s ním „rapovala“ v písni My Dad’s Gone Crazy.

Album bylo vydáno o den dříve, než bylo plánováno, v tento jediný den se prodalo 280 000 kusů alba, v následném týdnu se prodalo 1,3 milionů kusů. Nejúspěšnějším singlem se stala píseň "Without Me" a "Cleanin' Out My Closet". V roce 2011 album přesáhlo hranici deseti milionů prodaných kusů v USA, čímž také získalo certifikaci diamantová deska od společnosti RIAA. Celosvětově se prodalo na 19 milionů kusů alba.

Encore (2004)

Roku 2004 vydal Eminem album Encore. Mimo singlu „Just Lose It“, ve kterém si utahuje z dalších celebrit, se do povědomí lidí dostaly i „Mosh“ a „Like Toy Soldiers“. Písnička „Mosh“ měla sloužit jako předvolební lobbing, nabádající mladé, aby volili proti prezidentu Georgovi W. Bushovi. Ve videoklipu „Like Toy soldiers“ si jeho přítel Proof zahrál roli, ve které ho měli postřelit muži z jakési frakce stojící proti Eminemovi. Ačkoli byl videoklip výplodem fikce, Proof ani ne dva roky po vydání skutečně utrpěl smrtelná zranění.Singl "Mockingbird" popisuje vztah ze svojí rodinou a hlavně ke své dceři Hailie.Toto album nedostalo ani jednu grammy cenu, bohužel se mu to nepovedlo po čtvrté za sebou proměnit grammy "Nejlepší Rapové Album", tuto cenu vyhrál raper "Kanye West".

Curtain Call a čtyřletá pauza (2005-8)

Na začátku roku 2005 se objevily spekulace o tom, že po pěti letech hodlá Eminem ukončit svou kariéru. Nasvědčovala tomu informace o albu The Funeral, které by mělo být vydáno na konci roku 2005 a mezi největšími hity by se měly objevit také některé nové skladby, ve kterých se Eminem rozloučí se svými 3 osobnostmi, za které v minulosti rapoval (Eminem, Slim Shady, Marshall Mathers).

V červnu 2005 se v mediích objevily informace od zdrojů z rapperova okolí, podle kterých se Eminem skutečně chystá skončit s kariérou a dál se věnovat pouze produkování nahrávek a řízení své společnosti. Album Encore by tak bylo jeho poslední. Mohl by se věnovat více své dceři a neteři, případně by mohl pokračovat v započaté herecké kariéře. Eminem sám k tomu prostřednictvím MTV News prohlásil, že odejít nehodlá, ale možná si dá na chvíli přestávku, aby se mohl věnovat produkování.

Nicméně v srpnu 2005 po skončení jeho amerického turné Anger Management Tour Eminem zrušil vyprodané koncerty následného evropského turné kvůli vyčerpání a zdravotním problémům. Také nastoupil léčbu pro odvykání závislosti na prášcích na spaní. Eminem pak skutečně na začátku prosince 2005 vydal album Curtain Call s jeho největšími hity a třemi novými písněmi, což by mohlo naznačovat závěrečné bilancování a konec kariéry. V písni When I'm Gone se Eminem věnuje vztahu se svou dcerou, zmiňuje také problém s prášky na spaní. Věty na konci písně I turn around, find a gun on the ground / Cock it, put it to my brain / Scream „Die Shady“ and pop it (Otočím se, zvednu ze země pistoli / Natáhnu ji, dám si ji k hlavě / Zařvu „Chcípni Shady“ a vystřelím) naznačuje, že se Eminem jako Slim Shady už nevrátí.

V den vydání alba Curtain Call, 6. prosince 2005, Eminem popřel, že by v branži končil, ale opět potvrdil informaci o přestávce:

„Můj život je teď v bodě, kdy nevím, kam se má kariéra ubírá….Proto jsme album nazvali Curtain Call, protože může být poslední. Prostě to nevíme.“

Eminem se na podzim 2006 podílel na singlu Smack That zpěváka Akona, který prohlásil, že Eminem nekončí a chystá nové album. To by se mělo objevit na konci roku 2007. V prosinci 2006 vydal Eminem album The Re-Up - kompilaci, která sloužila hlavně pro uvedení nových rapperů v Shady Records (Stat Quo, Ca$his a Bobby Creekwater). Dále se věnoval produkci i pro jiné umělce.

Relapse (2009)

Všechny diskuze o jeho odchodu do rapového důchodu však Eminem ukončil vydáním nového alba Relapse v roce 2009. V mnoha skladbách zde vysvětluje svou dlouhou absenci, popisuje svoje závislosti na drogách i alkoholu a mimo jiné i to, jak to ovlivňovalo život jeho rodiny. Na tomto albu také opět oživil svoje alter-ego Slim Shady. Album prakticky celé produkoval Dr. Dre, až na singl „Beautiful“, který si Eminem produkoval sám. Jediní rappeři doprovázející Eminema na albu jsou Dr. Dre a 50 Cent.

Zvlášť v roce 2008 pracoval na nových skladbách pro toto album velmi usilovně, a vzniklo tak víc skladeb, než by se vešlo na jedno album. Eminem tak ohlásil vydání jeho druhé části na podzim 2009. Na konci roku ale oznámil odložení tohoto termínu až na rok 2010. Místo toho vydal 21.12.2009 kratší album Relapse: Refill. Eminem k tomu řekl:

„Chci v tomhle roce dát fanouškům více materiálu tak jak jsem původně plánoval...doufám, že skladby na Refill fanoušky trochu uklidní, než vydáme v příštím roce Relapse 2. Vrátil jsem se do studia a společně s Dr. Dre a dalšími producenty jsme se vydali úplně jiným směrem, a tak jsem musel začít od začátku. Nové skladby začaly znít výrazně jinak, než to co jsem původně chtěl mít na Relapse 2, ale zároveň jsem chtěl aby lidé slyšeli i ty původní skladby.“

14.dubna 2010 Eminem potvrdil, že se nové album nebude jmenovat Relapse 2, ale Recovery. Řekl k tomu:

Původně jsem plánoval vydání 'Relapse 2' na minulý rok. Ale jak jsem nahrával a pracoval s novými producenty, představa pokračování 'Relapse' mi začala dávat menší a menší smysl, a chtěl jsem úplně nové album. Hudba na 'Recovery' je výrazně odlišná od 'Relapse' a myslím, že si zaslouží vlastní název."

Na albu Recovery a EP Hell: The Sequel pak i sám označil Relapse za nepovedené album, např. v singlu Not Afraid:

Let's be honest, that last Relapse CD was “ehhhh” Perhaps I ran them accents into the ground (Upřímně, to poslední CD Relapse bylo "ehhhh" Možná jsem to s těma přízvukama přehnal)

Recovery (2010)

Nakonec bylo jeho sedmé studiové album nazváno Recovery. V USA bylo vydáno 21. června 2010. Debutovalo na první příčce žebříčku Billboard 200 s 741 000 prodanými kusy v první týden prodeje v USA. Již druhý týden po vydání se stalo platinovým. Na první místa žebříčků album dosáhlo i v dalších zemích. Celkem se alba v USA prodalo lehce přes čtyři miliony kusů, celosvětově pak přes šest milionů kusů. Dopomohly tomu i "number-one" hity "Not Afraid" a "Love the Way You Lie" (ft. Rihanna).

Bad Meets Evil (2011)

Roku 2011 obnovil duo Bad Meets Evil, které s ním tvoří rapper Royce da 5´9´´. V červnu spolu vydali EP nazvané Hell: The Sequel. To se umístilo na první příčce žebříčku Billboard 200 se 171 000 prodanými kusy v první týden prodeje v USA. Zatím se celkově EP v USA prodalo okolo 500 000 kusů. Úspěšnými singly z EP jsou písně "Fast Lane" a "Lighters" (ft. Bruno Mars).

Kontroverze

S enormní popularitou Eminemova čtvrtého alba se kontroverze okolo jeho osoby ještě rozrostla, hlavně poté, co bylo album nominováno na Grammy za Album roku. I když Mathers vždy prohlašoval, že se jeho texty nemají brát příliš vážně a že proti homosexuálům a ženám nic nemá, sdružení homosexuálů kvůli němu bojkotovalo předávání cen Grammy. Mathers na to zareagoval vystoupením s homosexuálem Eltonem Johnem, kdy spolu zpívali skladbu „Stan“ a na konci se objali, aby tak ukázal, že proti homosexuálům nic nemá. To mnoho lidí sice šokovalo, ale všechny kritiky to rozhodně neumlčelo.

Poté co se Eminem proslavil, se začaly objevovat klasické vševědoucí životopisy různorodých kvalit, např. Shady Bizzness od jeho bývalého bodyguarda Byrona Williamse. Sám Eminem napsal v roce 2001 knihu jménem Angry Blonde, kde odhaluje emoce a záměry v pozadí textů z Marshall Mathers LP a popisuje svůj přístup k rapu.

Jako jeden z šesti členů rapové skupiny D12 se Eminem objevil na jejich albu Devil's Night, vydaném v roce 2001. Toto album bylo několikrát platinové.

Eminemovo páté album The Eminem Show bylo vydáno v létě 2002. Jednou ze skladeb je „Without Me“, kde Eminem dělá urážlivé poznámky o chlapeckých skupinách, Mobym, Lynne Cheney a dalších.

Dne 19. listopadu 2003 přilila olej do ohně tiskové konference časopisu The Source a páska na ní přehraná. Na kazetě z roku 1988 byl Mathersův freestyle rap, ve kterém urážel černošky a označil je za hloupé v porovnání s bílými. Tuto nahrávku údajně pořídil poté, co se rozešel se svou černošskou přítelkyní.

Tajná služba Spojených států 8. prosince 2003 přiznala, že prověřovala tvrzení, že Mathers ohrožuje prezidenta Spojených států, poté co skladba „We as Americans“ unikla neoficiálně na Internet. Problémem byl text: Fuck money/I don't rap for dead presidents/ I'd rather see the president dead/ It's never been said, but I set precedents (Seru na peníze/Nerapuju pro mrtvý prezidenty/Radši bych viděl prezidenta mrtvýho/Nemluví se o tom, ale já vytvářím precedensy).

V roce 2004, Eminem natočil video „My Band“ s D12. Kontroverzní skladba byla odpovědí časté označování medií D12 jako Eminemovy kapely. Video obsahuje množství parodií, včetně známého incidentu Janet Jackson o přestávce Super Bowlu.

Dne 12. října 2004, týden po uvedení „Just Lose It“, prvního videa a singlu z nového alba Encore, volal Michael Jackson do jedné Los Angeleské radiové show, aby vyjádřil svůj nesouhlas v videem, které paroduje Jacksonova obvinění ze zneužívání nezletilých, jeho plastiku nosu a incident, při kterém Jacksonovi chytly vlasy během natáčení reklamy na Pepsi v roce 1984. MTV pokračovala ve vysílání videa a „Just Lose It“ se stalo nejžádanějším klipem. CEO časopisu The Source Raymond „Benzino“ Scott, chtěl nejen zastavit vysílání klipu, ale i odstranění skladby z alba a veřejnou omluvu Jacksonovi.

Týden před prezidentskými volbami, 26. října 2004, vydal Eminem na Internetu videoklip své skladby „Mosh“. Skladba je velmi silně zaměřená proti G. W. Bushovi, s texty jako fuck Bush (serte na Bushe) a this weapon of mass destruction that we call our president (ta zbraň hromadného ničení, které říkáme náš prezident). Ve videu shromažďuje Eminem armádu lidí prezentovaných jako oběti Bushovy administrativy a vede je k Bílému domu. Nakonec ale vyjde najevo, že se chtějí pouze zaregistrovat k volbám, a videoklip končí nápisem „VOLTE v úterý 2.11.“.

Další úspěchy

Eminem debutoval na stříbrném plátně v roce 2002 částečně autobiografickým snímkem 8 Mile. Pro soundtrack k filmu nahrál několik nových skladeb včetně Lose Yourself, která získala Oscara za nejlepší píseň.

Eminem také vlastní vydavatelství Shady Records, pod které patří např. 50 Cent, D12 a Obie Trice.

Eminemovi nepřátelé

Dr. Dre, Eminem a Xzibit vs. Canibus a Jermaine Dupri

Ve skladbě „Say What You Say“ z alba The Eminem Show urazil Dr. Dre Jermaine Dupriho větou Fuck Jermaine … over 80 million records sold/And I ain't had to do it with 10 and 11 year olds (Seru na Jermaina … přes 80 milionů prodaných nahrávek/a to dokážu bez 10 nebo 11letejch děcek). Odkazoval tak na Dupriho nahrávací společnost, která vydělala miliony na dětských rapových hvězdách jako Kris Kross a Lil Bow Wow. Eminem a Xzibit urazili podobně Dupriho (a Canibuse) na mixu DJe Kay Slay, kde Eminem rapuje I gave Jay-Z a beat for free, you want one - tell me, unless you're canibitch, then you get Dr. Dre's fee. Dupri odpověděl obviněním Dr. Dre, že si přivlastňuje cizí zásluhy - I know you don't do half the work in the studio, plus your little niggas play with your booty hole, a také urážkou Eminema větou I left you out deliberately, you know why, to me you're like a character in Disney world, known for dissin' pop groups and Justin's ex-girl, shit, ain't no one take you seriously.

Eminem vs. Benzino

V roce 2003 bostonský rapper Benzino vydal skladbu s textem You're the rap David Duke/The rap Hitler… I'm the rap Malcolm, the rap Martin (Seš rapovej David Duke/Rapovej Hitler… Já jsem rapovej Malcolm, rapovej Martin Luther King), namířenou proti Eminemovi. Eminem zareagoval rychle a nazval Benzina „83-letým umělým Al Pacinem“. Benzino popisoval v rozhovorech, že se bojí toho, že Eminemova sláva je počátkem konce afro-americké dominace v hip-hopu. Také Eminema spojil s konzumností moderního hip-hopu a stěžoval si, že už musí rapovat jen žvásty, protože to od něj posluchači chtějí, ale Eminem přitom může rapovat o hlubokých osobních problémech a pocitech. Někteří lidé obviňují Benzina, že se hádkami s Eminemem snaží jen přilákat pozornost na sebe.

Eminem vs. Everlast

Na albu Dilated Peoples urazil hip-hopový/rockový zpěvák Everlast Eminema, který odpověděl skladbou „I Remember“, kde na něj poněkud kontroverzně zaútočil přes jeho náboženství, Islám. Everlast zareagoval skladbou „Whitey's Revenge“, Eminem pak singlem „Quitter“, se spoustou nadávek a účastí D-12.

Eminem a 50 Cent vs. Ja Rule

Původ rivality mezi Eminemem a Ja Rulem není znám jistě. Podle MTV vše začalo poté, co Ja Rule a šéf jeho vydavatelství, Irv Gotti, fyzicky napadli 50 Centa. Poté co Ja Rule urazil Eminema v jedné skladbě, odpověděli Eminem a 50 Cent opět mixem od DJe Kay Slay – Irv Gotti, too much Bacardi in his body/You ain't a killer, you a pussy/ That ecstasy got you all emotional and mushy/Bitches wearing rags in photos/Ja's word being quoted/In The Source, stealing Pac's shit like he just wrote it. Eminem se také objevil na mixu od DJe Green Lantern společně s Busta Rhymesem a urazili Ja Rulea, Murder Inc. (Gottiho a Ja Ruleovo vydavatelství), Benzina a Royce Da 5'9". Ja Rule odpověděl textem Em, you claim your mother's a crackhead/ And Kim's a known slut/ So what Hailie's gonna be when she grows up? (Eme, tvrdíš, že tvoje matka je feťačka/A Kim je známá děvka/Tak co asi bude z Hailie, až vyroste?). Eminem vzápětí nahrál skladbu „Doe Rae Me“ ("Hailie's Revenge") se svoji dcerou Hailie a D12, kde si mimo jiné dělají legraci z Ja Rulovy postavy, když Hailie říká Daddy is Ja Rule taller than me? No honey you guys are the same size. (Tati, je Ja Rule větší než já? Ne, zlato, jste oba stejně velcí.).

Další

Mezi další Eminemovi nepřátele můžeme zařadit jeho bývalého přítele Freda Dursta, z kapely Limp Bizkit, Mobyho, nebo Insane Clown Posse - rapovou skupinu z Detroitu.

Zdroj: Wikipedia.org

Články o Eminem (23)

5 slavných písní, jejichž příběh by byl skvělým filmem

30.05.2022 - V minulosti jsme vám už představili slavné herce, kteří jsou zároveň i úspěšnými muzikanty.

5 nejznámějších násilných výbuchů celebrit

17.02.2019 - Každý z nás má určitou hladinu trpělivosti, která když přeteče, začnou se dít věci.

Eminem vypadá zcela jinak, ukázal se na premiéře nového dokumentu

27.06.2017 - Rapper Eminem (44) se ukázal na premiéře nového dokumentu o producentovi Jimmym Iovinovi a rapperovi Dr.Dre a byl k nepoznání!

Eminem je prý gay! Řekl to v televizním interview!

29.12.2014 - Drsný rapper Eminem nejde ve svých textech pro drsné slovo daleko, často vypráví o sexuálním násilí na ženách o svých peripetiích se ženami složil mnoho textů.

Takhle vypadá Eminem dnes. Jsou za tím drogy, nebo prosté stárnutí?

10.11.2014 - Rapper Eminem (42) nedávno vystoupil na předávání cen za inovace v umění v Muzeu moderního umění v New Yorku a nebyl to úplně pěkný pohled.

Ten válí! Harry Potter alias Daniel Radcliffe rapuje jak pánbů!

05.11.2014 - Britský herec Daniel Radcliffe (25) už opravdu není tím malým čarodějem Harry Potterem.

Všechny články o Eminem (23) »
TOPlist