5 celebrit, které při porušování zákona nahrála kamera

18.01.2019

I hvězdy jsou jen lidé, a tak se občas stane, že se uchýlí k opovrženíhodným věcem. Vzhledem k jejich slávě a veřejnému renomé jsou však jejich přečiny mnohem viditelnější, než ty, které spáchá obyčejný člověk. Nejhorší však je, když existuje přímý důkaz o jejich nezákonné činnosti, který se navíc dostane na veřejnost.

Těmito důkazy jsou nejčastěji fotografie či videozáznamy. Ačkoliv byste si řekli, že si hollywoodské hvězdy dají hodně velký pozor, aby se nedostaly do takovéto situace, opak je pravdou. Existuje totiž spousta nahrávek, na kterých celebrity porušují zákon a Showbiz vám teď přináší pětici těch nejzajímavějších případů.

5. Alec Baldwin

Až přijde den, kdy Alec Baldwin (60) nenapadne nějakého dotěrného fotografa, bude se v Americe muset vyhlásit státní svátek. Hercovy potyčky s paparazzi fotografy jsou skutečně proslulé a konají se téměř na denním pořádku. Když však napadnete někoho, kdo se vás snaží vyfotit nebo natočit, je jasné, že i z toho vznikne nějaký ten audiovizuální záznam.

V případě Baldwina jich existuje hned několik. Ať už Baldwin chytá jednoho z fotografů pod krkem, mlátí novináře pěstí nebo hází dotěrné paparazzi na kapotu auta, je jasné, že tyto fotografy zrovna v lásce nemá. Přesto si však tito bulvární fotografové nedají říct a Baldwina sledují téměř na každém kroku. Asi jim holt pár pohmožděnin za nějaký ten „skandálek“ zkrátka stojí.

4. Reese Witherspoon

Možná máte za to, že je Reese Witherspoon (42) jen milou tvářičkou s hereckým talentem, ale překvapivě umí i vystrčit drápky. To dokázala při svém zatčení v roce 2013, kdy ji s jejím manželem zastavila policejní hlídka kvůli podezření z řízení v opilosti. Její manžel byl skutečně opilý, ale největší problémy dělala policii právě herečka.

Opakovaně odmítala dodržovat pokyny, které jí hlídka dávala, a dokonce prohlašovala, že je americkou občankou, takže si může dělat, co se jí zlíbí. To spíše vypadá jako epizoda South Parku než skutečný příběh ze zatčení oblíbené herečky, ale díky uniklému videozáznamu víme, že se to přesně takhle přihodilo.

Její snahy však na policisty vůbec nezapůsobily, a tak si od nich vysloužila obvinění z maření policejního vyšetřování a dostala více než 300 dolarovou pokutu.

3. Justin Bieber

Justin Bieber
Zdroj: Youtube.com

Asi byste se hodně divili, kdyby se tato kanadská popová hvězda na dnešním seznamu neobjevila. Přestupky Justina Biebera (24) jsou totiž snad ještě slavnější než jeho hudební kariéra. Pokud se totiž stanete slavným v tak útlém věku jako právě Bieber, je víc než pravděpodobné, že vám sláva stoupne do hlavy a vy začnete „vyvádět“.

Jak jinak si můžeme vysvětlit nahrávku z roku 2013, na které v brazilském Riu de Janeiru sprejuje na místní zdi? Nahrávka se samozřejmě okamžitě dostala na veřejnost a zpěvák tak musel čelit obviněním z vandalismu. Zdá se, že se však nepoučil, jelikož o necelý rok později byl natočen znovu při házení vajíček na dům svého souseda.

Možná si řeknete, že je házení vajíček na cizí dům jen takovou klukovinou, ale když vezmete v potaz, že Bieber se svými přáteli způsobili škodu ve výši dvaceti tisíc dolarů, je jasné, že si s sebou nepřinesli jen jedno plato o šesti podestýlkových vejcích velikosti S.

2. Lindsay Lohan

Už v případu Reese Witherspoon jste mohli vidět, že i slavné ženy často páchají podivuhodné činy, ale to ještě nic nebylo proti Lindsay Lohan (32). Ta si vysloužila nálepku problémové dívky už v poměrně útlém dětství, kdy zásadně propadla drogám a alkoholu. Její závislost jí samozřejmě dostala i do několika problémů se zákonem.

Poprvé se její drogové a alkoholové problémy dostaly na povrch v roce 2007, kdy jí zvědavý kolemjdoucí natočil na telefon, když prchala od svého nabouraného vozu, který nechala opuštěný uprostřed ulice. Později za to byla obžalována za jízdu v opilosti a na to konto musela podstoupit odvykací léčbu.

V roce 2011 jí život zkomplikovala fotografie, na které bylo vidět, že má Lohan kolem krku ukradený náhrdelník. Majitel klenotnictví, ze kterého šperk pocházel, kontaktoval policii a Lohan tak znovu stanula před soudem. Ten ji za loupež poslal na 120 dní do vězení, z čehož si ale herečka „odseděla“ jen pět hodin. Kvůli přeplněnosti věznice byla Lohan po rekordně krátké době opět propuštěna.

1. O.J. Simpson

Přestože k jeho nejznámějšímu zločinu – vraždě jeho manželky a Rona Goldmana – neexistuje žádná foto ani videodokumentace, může se tento bývalý atlet a herec „chlubit“ jinými záběry. Ty na televizních obrazovkách viděly skutečně miliony lidí a dodnes jsou jednou z nejznámějších automobilových honiček historie.

Simpson se měl kvůli podezření z obou vražd hlásit na policejní stanici, kde měl k případu vypovídat, ale místo toho se rozhodl před policií unikat ve svém autě. Přestože Simpson sám vůz neřídil, ale za volantem seděl jeho kamarád Al Cowlings, o jeho nevinně to úplně nesvědčilo. Když navíc vezmete v potaz, že tuto automobilovou honičku sledovalo živě na 95 milionů Američanů, je jasné, že se mu nemohlo podařit získat ani podporu veřejnosti.

(tod)

Fandím
29 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Reese Witherspoon, O.J. Simpson, Lindsay Lohan, Alec Baldwin

Filmy:
Městečko South Park

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
hollywoodske celebrity, skandály celebrit, Lindsay Lohan vězení, oj simpson video, Lindsay Lohan skandály, Reese Witherspoon vězení, Reese Witherspoon zatčení, justin bieber problémy, Justin Bieber skandály, skandály herců, Alec Baldwin vězení, Reese Witherspoon zadržení, Reese Witherspoon videa, Justin Bieber vězení, OJ Simpson auto, OJ Simpson honičky, OJ Simpson skandál
TOPlist