5 nejvtipnějších imitací celebrit slavnými herci

14.10.2018

Imitátoři celebrit se dodnes těší poměrně velké slávě a to i v České republice. U nás jsou hvězdami ve svém oboru například Petr Jablonský (38), Václav Faltus (62) nebo Petr Martinák (43). Věděli jste ale, že nemusíte být přímo specialistou na imitování, aby vám tyto komické výstupy šly? Existuje totiž i spousta hollywoodských es, kterým jde imitování jejich kolegů jako po másle.

My si proto v dnešním článku představíme 5 hollywoodských hvězd, které by klidně mohli svou profesi vyměnit za imitátorství. Tito herci nejenže dokáží skvěle změnit svůj hlas, ale dokáží i výborně napodobit chování a manýry jejich cílů. Z jejich vystoupení se pak stává neuvěřitelně zábavná show.

5. Matt DamonMatthew McConaughey

Co je potřeba pro správné napodobení oscarového velikána jménem Matthew McConaughey (48)? Zvládnout jeho hluboký, leč sametový hlas, snažit se do každé věty zakomponovat zmínku o Texasu, kde McConaughey vyrůstal, a alespoň jednou za rozhovor navrhnout svému konverzačnímu partnerovi společné svléknutí triček.

Alespoň tak si imitaci tohoto charismatického miláčka žen představuje Matt Damon (48). Ten totiž využil každou příležitost pozvání do pořadu Late Show Davida Lettermana (71), aby mohl předvést svou skvělou imitaci McConaugheyho.

 

 Přestože je Damonova imitace spíše takovým vtipem na jeho hereckého kolegu, musíme uznat, že ji zvládá naprosto bravurně. Napodobit totiž ikonický hlas tohoto Texasana není vůbec snadné. Dokonce i sám McConaughey uznal, že jsou Damonova vystoupení skutečně povedená.

4. Ariana GrandeCéline Dion

Možná se vám může zdát, že v tomto bodě trochu podvádíme, protože Ariana Grande (25) není herečka, ale zpěvačka. Musíme vám dát za pravdu, že se tato mladá umělkyně z Floridy proslavila především díky svým písním jako God is a woman nebo No tears left to cry, její umělecká kariéra však začala na divadelních prknech a i v současnosti se čas od času objevuje v hollywoodských filmech.

O jejích hereckých schopnostech se navíc můžete přesvědčit kdykoliv, když si ji nějaký z moderátorů amerických talkshow pozve do svých pořadů. Když se vůbec poprvé například objevila v Late Night Show Jimmyho Fallona (44), všechny naprosto šokovala svou perfektní imitací kanadské zpěvačky Céline Dion (50).

Grande zvládla jak její nosový hlas s francouzským přízvukem, tak její nesmyslné nápěvky včetně jejího ikonického uhození do hrudníku. Není třeba asi ani dodávat, že to vše bylo zabalené do skvělého pěveckého výkonu. Dion však není jedinou zpěvačkou, kterou umí Grande napodobit. Pokud byste si pustili její imitaci Britney Spears (36), tak byste po sluchu pravděpodobně nedokázali rozlišit, kdo je kdo.

3. Anne HathawayKatie Holmes

Anne Hathaway (35) není jen skvělou herečkou, ale také umí skvěle zpívat, což dokázala například v muzikálovém zpracování filmu Bídníci, nebo když hostovala komediální pořad Saturday Night Live.

Právě v tomto pořadu navíc ukázala, že kromě zpěvu a herectví také zvládá bavičství, a to konkrétně imitaci. Za terč svého vystoupení si vybrala svou hereckou kolegyni Katie Holmes (39) a musíme uznat, že byl její výkon naprosto fantastický.

Vedle naprosto přesného tónu hlasu se herečce povedlo předvést i způsob, kterým Katie Holmes běžně mluví. Ta totiž většinou hýbe pouze levou polovinou úst, čehož si po přečtení tohoto článku už nemůžete nevšimnout.

2. Simon Helberg – Nicolas Cage

Jméno kalifornského komika Simona Helberga (37) vám možná na první pohled nic neřekne, ale když vám prozradíme, že si zahrál Howarda v seriálu Teorie velkého třesku, pravděpodobně se vám vybaví, o koho jde.

Helbergovy komediální vlohy nejsou žádným tajemstvím, jelikož ještě než se stal slavným díky jeho účinkování v úspěšném seriálu o podivínských vědcích, živil se jako stand-up komik. Zábavné skeče pro něj proto nejsou žádnou novinkou, což poměrně rád dokazuje i v různých talk show, kam si ho jejich moderátoři zvou.

Například v talk show s názvem Conan, kterou moderuje americký komik Conan O’Brien, si dokázal publikum získat svým skvělým napodobením podivínského Nicolase Cage (54). Helberg se nejprve přiznal, že je jedním z největších fanoušků tohoto herce, který ztvárnil hlavní role ve filmech jako Skála, Con Air nebo Obchodník se smrtí, ale pak se pustil do jeho napodobování.

Dokázal tak skvěle ztvárnit Cageovu výstřednost, včetně zvláštního způsobu, jakým herec vyslovuje různá slova. Seriálový Howard navíc zvládnul i zdánlivě nekontrolovatelné pohyby, které Cage svým postavám s oblibou dává, což je skutečně obdivuhodný výkon.

1. Bradley CooperOwen Wilson

Owen Wilson (49) je známý díky svým dobrodružným komediím, svému křivému nosu, ale také velmi zvláštnímu způsobu, jakým mluví. Zdá se totiž, že Wilson při konverzaci využívá jen malou část svých úst a většina jeho dialogů proto zní, jako by je tento texaský herec spíše šeptal, než vyslovoval naplno.

Tohoto zlozvyku si zřejmě všiml i Bradley Cooper (43), který jej trošičku zlomyslně parodovat. Wilsonovu mluvu se snažila napodobit celá řada imitátorů, ale podle našeho názoru nejlépe dopadly právě pokusy Bradleyho Coopera. Koneckonců, můžete to posoudit sami. Zdá se vám, že hvězda filmů jako Pařba ve Vegas či letošního hitu Zrodila se hvězda odvádí v roli svého hereckého kolegy dobrou práci, nebo jeho výkonu ještě něco chybí?

Cooper navíc zvládá napodobovat i další herce, mezi kterými je i herecká legenda Christopher Walken (75). Přesto je jeho imitace Owena Wilsona o něco lepší, a proto obsadila první místo na našem dnešním seznamu.

(tod)

Fandím
14 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Anne Hathaway, Nicolas Cage, Matt Damon, Simon Helberg, Ariana Grande, Bradley Cooper, Matthew McConaughey, Céline Dion, Owen Wilson, Katie Holmes

Filmy:
Pařba ve Vegas, Noční show Davida Lettermana, Saturday Night Live, Teorie velkého třesku, Noční Show Jimmyho Fallona

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
vtipná videa, americké celebrity, talkshow, Anne Hathaway video, americké pořady, vtipná videa celebrit, imitace, vtipné imitace, talk show pořady, Ellen Degeneres pořad, David Letterman show, David Letterman videa, Anne Hathaway hraní, Ariana Grande show
TOPlist