5 nejvíc sexy filmových učitelek

24.09.2018

Dnes se pokusíme usmířit dva zdánlivě nesmiřitelné tábory. Chceme totiž navěky zakopat válečnou sekyru mezi těmi, kdo věří, že nejvíc sexy povolání mají herečky, a těmi, kdo jsou přesvědčeni, že si toto prvenství drží učitelky. Rozhodli jsme se proto, že se dnešní seznam bude věnovat těm nejatraktivnějším filmovým učitelkám.

V dnešním článku si tak budou své moci najít jak fanoušci hereček, tak příznivci učitelek a my věříme, že oběma táborům uděláme radost. Proto vám dnes představujeme pětici nejvíc sexy filmových učitelek.

5. Michelle PfeifferNebezpečné myšlenky

První herečka, kterou vám dnes chceme představit, je skutečným hollywoodským esem. Ve filmu Nebezpečné myšlenky se onu atraktivitu středoškolských učitelek, podařilo skvěle ztvárnit Michelle Pfeifer (60). Ve snímku z roku 1995 si zahrála jako tehdy sedmatřicetiletá a diváci na ní mohli oči nechat.

Snímek vypráví příběh angličtinářky Lou Anne Johnsonové, která přijme místo na nové střední škole. Ani ve snu by jí však nenapadlo, k čemu se právě upsala. Její třída je totiž plná rozjívených spratků, kteří jsou sice vesměs inteligentní, ale také bohužel naprosto neovladatelní. Lou se navíc později dozvídá, že se všichni její předchůdci z přidělené třídy buď zbláznili, nebo dali alespoň výpověď.

Aby dostala třídu plnou arogantních a vulgárních dětí „do latě“, musí se Lou uchýlit k nestandartním a školou neschváleným metodám. V tu chvíli proto nečelí jen třídě plné nekontrolovatelných studentů, ale i samotnému vedení školy.

4. Cate BlanchettZápisky o skandálu

Australská herečka Cate Blanchett (49) si za svou opravdu bohatou kariéru stihla zahrát nespočet rolí. Od královny lesních elfůPánu prstenů, přes nebezpečnou nacistku v posledním Indiana Jonesovi až po Královnu Alžbětu ve stejnojmenném filmu. Její nejatraktivnější role je však podle našeho názoru v psychologickém thrilleru Zápisky o skandálu.

V něm hraje středoškolskou učitelku Shebu Hart na jedné chátrající škole v Londýně. Na této škole se seznámí s postarší učitelkou Barbarou, kterou famózně zahrála oscarová Judi Dench (83), s níž se okamžitě spřátelí. Situace se však pořádně zamotá, když Barbara zjistí, že má Sheba milostný poměr s jedním ze svých mladých studentů.

Jejich vztah se z přátelství promění v nevraživost ve chvíli, kdy Barbara začne Shebu vydírat a vyhrožovat, že její tajemství prozradí jejímu manželovi. Později ale začne vyplouvat na povrch, že Sheba není jediná, kdo má nějaká tajemství, která se za žádnou cenu nesmí nikdo dozvědět.

3. Bridgette WilsonBilly Madison

Od nervy drásajícího drama se přesuneme do žánru komedií, konkrétně k filmu Billy Madison, ve kterém si hlavní roli zahrál Adam Sandler (52). Ten ve filmu hraje sedmadvacetiletého Billyho, který se však stále chová jako naprostý puberťák. Jeho otec má jeho vyvádění až po krk, a když konečně přijde chvíle, aby někomu předal rodinný podnik, rozhodne se raději pro dosavadního viceprezidenta své společnosti.

Billy proto s otcem uzavře zvláštní sázku. Vsadí se s ním, že dokáže projít školním systémem od první třídy až k maturitě tak, že každou třídu zvládne za dva měsíce studia. Když tento úkol splní, otec mu přenechá své hotelové impérium.

Právě v tu chvíli přichází na scénu Bridgette Wilson (44) v roli sympatické učitelky Veronicy Vaughn. Tato mladá učitelka právě dokončila vysokou školu a do své první třídy dostala sedmadvacetiletého výrostka, který jí její práci rozhodně neusnadňuje. Přesto se však nevzdává. Je přísná, krásná a Billymu nakonec dopomůže jeho sázku vyhrát.

2. Brooklyn DeckerZkus mě rozesmát

I další z filmů na našem žebříčku má v hlavní roli Adama Sandlera. Ten chlap má sice poměrně trapný smysl pro humor, ale rozhodně si umí vybírat své herecké kolegyně. Ve filmu Zkus mě rozesmát totiž hraje po boku Jennifer Aniston (49), Nicole Kidman (51) a Brooklyn Decker (31).

Právě třetí zmíněná hraje ve snímku neuvěřitelně přitažlivou učitelku Palmer, která učí matematiku v šesté třídě základní školy, se kterou Sandler jako plastický chirurg Danny chodí. Jejich vztah se však poměrně zamotá, když Palmer u Dannyho objeví manželský prsten. Nic však není tak, jak se zdá.

Danny totiž už leta využívá tu samou lež, aby si začal s ženami. Předstírá totiž, že je nešťastně ženatý, což mu ve většině případů zajistí přízeň jeho ženských cílů. U Palmer je to však jinak. S ní chce totiž mít opravdový vztah a musí vymyslet, jak celou záležitost zahrát tak, aby z ní vyšel jako „správňák“. Nabaluje proto jednu lež na druhou, až nakonec kromě falešné ženy skončí i s falešnými dětmi.

1. Cameron DiazZkažená úča

Žádný seznam o sexy filmových učitelkách by nebyl kompletní bez Cameron Diaz (46) v roli Elizabeth Halseyové z filmu Zkažená úča. Elizabeth je přesně tím, čím správná učitelka být nemá. Je sprostá, zlá, a pokud není opilá, tak alespoň trpí kocovinou. Její učitelské metody jsou navíc naprosto opovrženíhodné. Jediné, v čem skutečně vyniká, je to, jak vypadá. Už jen z toho, že ji hraje Cameron Diaz lze usoudit, jak moc je Elizabeth sexy.

Její život se však obrátí naruby ve chvíli, kdy do její školy přijde nový učitel, kterého ve Zkažené úče hraje Justin Timberlake (37). Elizabetin nový kolega je pohledný a zámožný a je tak skvělou náhradou za jejího bývalého snoubence, který jí dal nedávno kopačky. O jeho přízeň však musí soupeřit se svou snaživou kolegyní Amy.

Celé její snažení jí ještě komplikuje učitel tělocviku, který se zase snaží „uhnat“ jí. Její podivné plány, jak se vetřít do přízně mladého učitele, jsou tak absurdní, že se často neubráníte smíchu. Největšími přednostmi filmu však není humor, ale právě Cameron Diaz.

(tod)

Fandím
22 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Michelle Pfeiffer, Brooklyn Decker, Cameron Diaz, Cate Blanchett, Bridgette Wilson

Filmy:
Zkus mě rozesmát, Nebezpečné myšlenky, Billy Madison, Zápisky o skandálu, Zkažená úča

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
americké herečky, americké krásky, hollywoodske krásky, Cameron Diaz filmy, krásné hollywoodské herečky, sexy učitelky, filmové učitelky, Brooklyn Decker filmy, Bridgette Wilson filmy, sexy role, Michelle Pfeiffer role, Michelle Pfeiffer filmy
TOPlist