5 hereckých párů, které se ve skutečnosti nesnášely

24.02.2019

Herecké povolání je často obtížnější, než se může na první pohled zdát. Nejenže se musíte nazpaměť naučit dlouhé části scénáře a vcítit se do rolí, které vám vymyslel někdo jiný, ale navíc musíte předstírat nějaký vztah k ostatním hercům. To je občas mnohem obtížnější, než si dokážete představit. To platí dvojnásob v případě, kdy nenávidíte představitele vaší filmové či televizní lásky.

Přesto je takových případů celá řada a my vám dnes představíme ty nejslavnější z nich. Máme pro vás totiž článek o pěti hereckých párech, které se ve skutečnosti nesnášely. Je obdivuhodné, jak tito herci dokázali přesvědčivě předstírat svou vzájemnou lásku, ale od toho jsou to vlastně nakonec herci.

5. Nathan Fillion a Stana Katic – Castle na zabití

Dnešní článek nezačneme na stříbrném plátně, ale na televizních obrazovkách. Hlavní hrdiny Castla na zabití ztvárnili Nathan Fillion (47) a Stana Katic (40), kteří v seriálu hráli spisovatele a policistku, kteří se ze začátku nemohou vystát, ale později se do sebe zamilují.

Příběh těchto herců se však odvíjel naprosto opačným směrem. Čím více se Castle a Beckettová měli rádi, tím více se Fillion a Katic nenáviděli. Přestože je tvůrci seriálu poslali do manželské poradny, zdá se, že jim jejich sezení ani v nejmenším nepomohlo. Na veřejnosti a před tiskem se vzájemně pomlouvali a podle zdrojů z natáčení seriálu spolu tento pár při natáčení vůbec nemluvil.

Je proto dost možné, že jejich vztah byl jedním z faktorů, které vedly k ukončení úspěšné detektivní komedie po osmi dlouhých sériích.

4. Jamie Dornan a Dakota Johnson – Padesát odstínů šedi

Série erotických filmů, která začala Padesáti odstíny šedi v roce 2015, rozhodně nejde označit za nějaký kinematografický klenot. Tyto filmy koneckonců získaly hned několik Zlatých malin (ocenění, která by se dala označit za jakési anti-Oscary, pozn. red.) a u kritiky i široké veřejnosti naprosto propadly.

Vinu na takovém tvrdém hodnocení pravděpodobně nese i vztah mezi představiteli hlavních rolí Jamie Dornanem (36) a Dakotou Johnson (29). Jejich vzájemná „chemie“ prý byla tak tristní, že musel už natočený snímek podstoupit několik dodatečných dotáček, jelikož bylo vidět, že k sobě oba herci nechovají žádný cit. Svými vzájemnými nesympatiemi se netajili ani v různých rozhovorech, které při propagaci jejich společného filmu museli podstoupit.

3. Ryan Gosling a Rachel McAdams – Zápisník jedné lásky

Romantický film Zápisník jedné lásky se stal jednou z opravdových klasik tohoto žánru, ale byl i důležitým milníkem v kariéře Ryana Goslinga (38). Ten se sice v různých seriálových rolích objevoval už od svého dětství, ale nejvíc filmových nabídek začal dostávat až díky tomuto filmu.

Zde hrál Noaha, mladíka z chudé rodiny, který se zamiloval do Allie, která naopak pocházela z mnohem bohatších poměrů. Jejich láska však překonala všechny překážky tehdejší doby a nakonec spolu oba strávili svůj dlouhý a láskou naplněný život. Vztah Goslinga a jeho herecké kolegyně Rachel McAdams (40) však alespoň ze začátku nebyl ani zdaleka tak idylický, jako ten mezi jejich rolemi.

Přestože spolu po ukončení práce na filmu několikrát po dobu čtyř let chodili, začátky jejich vztahu rozhodně nebyly tak růžové. Gosling se kupříkladu snažil režiséra filmu přesvědčit, aby McAdams v roli nahradil někým jiným, ten však místo toho poslal oba na společné sezení k psychologovi. Tam na sebe chvíli křičeli a od té doby bylo všechno v pořádku. Manželská poradna asi opravdu funguje.

2. Leonardo DiCaprio a Claire Danes – Romeo a Julie

Romeo a Julie režiséra Baze Luhrmanna (56) byla opravdu neotřelým filmovým počinem. Jeho přístup ke klasické Shakespearovské tragédii, kterou zasadil do moderního prostředí, byl v roce 1996, kdy měl snímek premiéru něčím nevídaným. Ne každému však toto zpracování „sedlo“, ale všem se zkrátka zavděčit nemůžete.

Hlavních rolí Romea a Julie se ujali Leonardo DiCaprio (44) a Claire Danes (39). Asi byste si mohli myslet, že se tvůrci filmu při výběru takto ikonických milenců soustředili na to, aby vybrali herce, z nichž bude ona „chemie“ přímo sršet. Opak byl ale pravdou. Herečka si na svého o šest let staršího kolegu neustále stěžovala, že se chová dětinsky a že svou práci nebere vážně. DiCaprio byl proslulý svými neustálými praktickými vtípky na účet jeho kolegů a Danes několikrát označil za nafoukanou.

1. Patrick Swayze a Jennifer GreyHříšný tanec

Pokud jsou Romeo a Julie těmi neslavnějšími milenci z klasické literatury a dramat, pak jsou Baby a JohnnyHříšného tance jedněmi z těch nejslavnějších zamilovaných z filmu. Jen těžko byste hledali někoho, kdo nemá píseň Time of my Life nesmazatelně spojenou s ono pověstnou zvedačkou.

Patrick Swayze se však ve svém životopise zmínil o problémech, které s herečkou Jennifer Grey (58) při natáčení snímku zažíval. Grey prý neunesla jakoukoliv kritiku na její herecké vlohy a jindy údajně záměrně kazila záběry, které se pak musely natáčet na několik dalších zbytečných pokusů.

(tod)

Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Leonardo DiCaprio, Patrick Swayze, Nathan Fillion, Jamie Dornan

Filmy:
Romeo a Julie, Hříšný tanec, Zápisník jedné lásky, Castle na zabití, Padesát odstínů šedi

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
americké herečky, slavné páry, herecké páry, slavné role, zajímavosti z natáčení, averze mezi herci, konflikty mezi herci, konflikty herců, Leonardo Di Caprio natáčení, Patrick Swayze zajímavosti, Patrick Swayze filmy, jennifer grey zajímavosti, Jennifer Grey role, Romeo a Julie film, Romeo a Julie obsazení
TOPlist