10 slavných herců, které si lidé pletou

01.02.2019

Také se vám stává, že na ulici potkáte člověka, který vám někoho připomíná? I když bezpečně víte, že to nemůže být váš známý, je jeho podoba naprosto neuvěřitelná. Věřili byste, že k takovým mýlkám dochází i mezi slavnými hollywoodskými herci? I ty si lidé velmi často pletou, což obvykle vede ke skutečně vtipným nedorozuměním.

Už v minulosti jsme vám přinesli desítku hollywoodských dvojníků a dnes pro vás máme pořádný „nášup“. Zajímá vás, životy kterých herců jsou zábavně komplikovány jejich „dvojníky“ mezi kolegy? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Pětici těch nejzajímavějších dvojic vám totiž představíme v dnešním článku.

5. Amy Adams a Isla Fisher

Zrzavé krásky Amy Adams (44) a Isla Fisher (42) se obě proslavily díky ikonickým rolím ve slavných dramatech. Kromě stejného vkusu pro výběr rolí a zrzavé kštice spolu obě herečky sdílejí i poměrně velkou vizuální podobnost. Spousta jejich fanoušků je dokonce přesvědčená, že byly herečky odděleny při porodu a jsou ve skutečnosti biologickými sestrami.

To je samozřejmě nesmysl už jenom z toho důvodu, že je Adams o dva roky straší než její kolegyně. Obě herečky však zmatení jejich fanoušků poměrně podporují, jelikož si obě často pořizují identické účesy. Rozeznávání rozdílů mezi nimi nepomohl ani snímek Noční zvířata z roku 2016, ve kterém hrály bok po boku.

Připodobňování obou hereček jim však zřejmě nevadí. Fisher se k těmto nedorozuměním vyjádřila, že jí to lichotí, jelikož je Adams opravdu krásná. Jen málokdy vidíte krásu a skromnost takhle pospolu.

4. Michelle Williams a Carey Mulligan

Hlavním důvodem, proč si lidé pletou herečky Michelle Williams (38) a Carey Mulligen (33) jsou jejich krátké blond sestřihy, které jednu dobu obě nosily. Nepopiratelně podobné jsou si však obě herečky i v obličeji, jelikož mají obě kulaté tváře se špičatou bradou.

Jakýkoliv režisér by je mohl bez zaváhání obsadit do rolí sester, a to i přes pětiletý rozdíl v jejich věku. Přesto se však prozatím spolu v žádném filmu neobjevily. Divákům však situaci komplikují svým hereckým talentem, který rozhodně není zanedbatelný. Oběma herečkám totiž vysloužil nominace na Oscary a nespočet jiných ocenění.

3. Rupert Grint a Ed Sheeran

Ačkoliv jedna polovina dalších „dvojčat“ dnešního seznamu není vyloženě hercem, jeho podoba s Rupertem Grintem (30) zamotává mnoha jeho fanouškům hlavu. Kromě výjimečných hudebních úspěchů se ale v poslední době zpěvákovi Edovi Sheeranovi (27) pomalu rozjíždí i jeho herecká kariéra. Kromě minirole ve Hře o trůny jste ho mohli spatřit i v seriálu Mistr popravčí či posledním díle Bridget Jonesové.

Na dnešním seznamu je však díky jeho podobě s představitelem Rona Weasleyho z oblíbené série o Škole čar a kouzel v Bradavicích s názvem Harry Potter. Grint se navíc v jedné z amerických talkshow svěřil, že si jej lidí se slavným zpěvákem pletou velmi často, a pokud se tak stane, tak je v tom ještě podporuje a předstírá, že je skutečně Sheeran.

V roce 2011 se navíc objevil ve zpěvákově videoklipu k písni Lego House, ve kterém hrál člověka, který se za Sheerana vydává. Celý tento absurdní kruh zmatení tak oba posunuli do ještě absurdnějších rovin než dříve.

2. Matt Damon a Mark Wahlberg

Dokonce i takovým akčním hvězdám jako je Matt Damon (48) a Mark Wahlberg (47) se občas stává, že si je lidé pletou. Jejich ostré rysy a podobný vkus na filmy divákům jejich rozpoznávání nijak neusnadňuje a oba se nechali slyšet, že si je lidé pletou skutečně často.

Shodli se tak, že když se jim taková situace přihodí, budou se ke zmateným fanouškům chovat s co největším respektem a nebudou je uvádět do trapných situací. Oběma hercům se stalo, že jim lidé blahopřáli za skvělé výkony ve filmech jejich kolegů a Damon se jednou dokonce jednomu dotěrnému fanouškovi podepsal jako Mark Wahlberg.

1. Daniel Radcliffe a Elijah Wood

A k sérii o čarodějnickém učni se vrátíme i pro poslední bod našeho seznamu. Tentokrát však půjde o představitele hlavní role chlapce s kulatými brýlemi, temnou minulostí a jizvou ve tvaru blesku na čele. Daniela Radcliffea (29) si totiž lidé často pletou s jiným hercem, který v epické fantasy sérii hrál vyvoleného, který jediný dokáže rozbít plány zlých sil.

Fakt, že je Elijah Wood (38) o téměř deset let starší, však nezabránil mnoha lidem plést si jej právě s Radcliffem. Hlavním důvodem těchto nedorozumění však tentokrát není fyzická podoba, ale skutečnost, že jejich nejslavnější filmy vycházely v přibližně stejném časovém období na začátku nového tisíciletí.

Oba dva herci berou zmatení fanoušků s humorem a poměrně často předstírají, že jsou ve skutečnosti tím druhým. Nejzábavnější historku si však zřejmě přivezl Radcliffe a to až z exotického Japonska. Tomu se totiž přihodilo, že k němu přišla žena s fotkou Elijaha Wooda a on jí kvůli jazykové bariéře nedokázal vysvětlit, že si spletla herce. Proto jí na fotografii v angličtině napsal: „Já nejsem Elijah Wood, podepsán Daniel Radcliffe.“

(tod)

Fandím
14 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Matt Damon, Amy Adams, Daniel Radcliffe, Elijah Wood

Filmy:
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu, Harry Potter a Ohnivý pohár, Bridget Jones's Baby

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
herecké hvězdy, slavné celebrity, slavné herečky, slavní herci, Amy Adams role, podobní herci, Ruper Grint role, Ed Sheeran zajímavosti, Rupert Grint zajímavosti, Matt Damon zajímavosti, Matt Damon role, Mark Wahlberg role, Mark Wahlberg zajímavosti, Amy Adams filmy
TOPlist