Že by nový páreček? Kate Hudson a Chris Martin strávili den na pláži

16.03.2015

Tak tyhle dva by asi nikdo ještě minulý měsíc ještě nikdo k sobě nedal. Na pláži v Malibu v Kalifornii se tento víkend opalovali deku vedle deky americká herečka Kate Hudson (35) a britský zpěvák kapely Coldplay Chris Martin (38). Že by se rýsovalo nové partnerství?

Chris Martin
Zdroj: Profimedia.cz

Herečka Kate Hudson zde vystavovala svou luxusní postavičku v bikinách, zatímco Chris Martin se chránil dokonce neoprénem. Nešlo ale rozhodně o romantiku ve dvou.

Oba totiž vzali na pláž své děti, které jsou podobného stáří, takže si skvěle vyhrály. Zatímco Chris Martin má dvě děti Apple a Moses, Kate povila syny Ryder a Bing.

Pokud by se dali dohromady, asi těžko by mohl někdo něco namítat. Oba jsou totiž již delší dobu nezadaní a děti vypadaly, že se spolu skamarádily také velmi rychle.

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Chris Martin, Kate Hudson

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
britské celebrity, Sexy herečky, herečky v plavkách, herečky v bikinách, Kate Hudson foto, britští zpěváci, Chris Martin foto, Chris Martin nová žena, Chris Martin online, Chris Martin žena, Chris Martin ženy, Chris Martin milenky, Kate Hudson online, Kate Hudson bikini, Kate Hudson tělo, Kate Hudson postava, Kate Hudson sexy foto, Kate Hudson paparazzi, Kate Hudson paparazzi foto, sexy fotky hereček
TOPlist