Kate Hudson

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Napiš názor 3 názory

Povolání: Herečka, Režisér

Věk: 43 let

Datum narození: 19.04. 1979

Místo narození: Los Angeles, USA, Kalifornie

Výška: 168 cm

Hodnocení Kate Hudson

Přitažlivost
90% (68 hlasů) 5893.místo
Talent
88% (61 hlasů) 9243.místo
Inteligence
88% (55 hlasů) 8182.místo
Vtipnost
88% (56 hlasů) 7517.místo

Fotky Kate Hudson (581)

Kate Hudson nahé fotky (15)

Kate Hudson nahá ve filmech (14)

Životopis Kate Hudson Upravit životopis

Kate Garry Hudson (*19. dubna 1979 v Los Angeles, Kalifornie) je americká filmová herečka, dcera herečky Goldie Hawnové a sestra herce Olivera Hudsona. V roce 2000 se proslavila ve filmu Almost Famous, za který obdržela i nominaci na prestižní cenu Oscar. Po tomto úspěšném filmu natočila další například Jak ztratit kluka v 10 dnech nebo The Skeleton Key.

Život

Dětství

Narodila se v Los Angeles zpěvákovi Billu Hudsonovi a známé oscarové herečce Goldie Hawnové. Její matka má maďarsko-židovský původ, otec italsko-anglický. Doma byla vedena k židovství a později i k buddhismu.

Její rodiče se rozvedli osmnáct měsíců po jejím narození. Po rozvodu se s matkou a bratrem Oliverem odstěhovala do Colorada, kde žili společně s matčiným přítelem hercem Kurtem Russellem. Po rozvodu se její biologický otec Bill Hudson přestal s dětmi Kate a Oliverem stýkat, proto považuje za svého otce právě Kurta Russella.

V roce 1997 dostudovala střední školu v Santa Monice a byla přijata na univerzitu v New Yorku.

Kariéra

Průlom v herecké kariéře nastal přijetím role Penny Lane ve filmu Almost Famous. Za výkon v tomto filmu byla nominována na prestižní ocenění Oscara v kategorii nejlepší ženský herecký výkon. Krátce poté se objevila i ve filmech Gossip nebo 200 cigaret. Díky jejímu mládí a nasazení dostala brzo označení „pilný pracovník“. Veřejnosti se také zamlouvalo to, že dlouho tajila, kdo jsou její rodiče a nestavěla si slávu na jejich známých jménech.

Kate byla jednou z hlavních kandidátek na roli Mary Jane Watson v trháku Spiderman, do role ale nakonec byla obsazena Kirsten Dunst.

Slabší chvilky se dočkala, když se remake filmu The Four Feathers stal terčem kritiky. O pár měsíců později ale zazářila v romantické komedii Jak ztratit kluka v 10 dnech. Tento film vydělal přes 100 milionů dolarů. Po tomto filmu se začala častěji objevovat v romatických filmech například Alex a Emma nebo Raising Helen. Filmy se setkaly s různými body kritiky některé byly přijaty kladně, jiné kritika rozmetala na kusy.

Další úspěšný film natočila v roce 2005 a jmenoval se The Skeleton Key. Tento thriller vydělal přes 90 milionů dolarů. Zatím posledním filmem se stal You, Me and Dupree, jedná se o komedii, kde si zahrála po boku Matta Dillona a Owena Wilsona. Film šel do kin 14. července 2006.

Osobní život

V roce 2000 se provdala za frontmana americké hudební skupiny The Black Crowes Chrise Robinsona. 7. ledna 2004 se jim narodilo první dítě, syn Ryder Russell Robinson. 18. listopadu 2006 se ale pár rozvedl a jako důvod uvedl povahové rozdíly. Chodila s hercem Owenem Wilsonem. Z druhého manželství s britským rockovým zpěvákem Muse Matthew Belammyem má syna Binghama (narozen 9. července 2011).

Zdroj: Wikipedia.org

Články o Kate Hudson (14)

5 detailů, které vám mohly uniknout v detektivce Glass Onion

19.01.2023 - Detektivní snímek s názvem Na nože byl obrovským překvapením, které příjemně potěšilo nejen filmové diváky, ale i snad každého filmového kritika.

I bez vlasů byla Kate Hudson na premiéře za hvězdu

26.09.2017 - Herečka Kate Hudson (38) přišla o vlasy kvůli nové roli, přesto vypadala na premiéře posledního filmu Marshall světově.

Kate Hudson s holou hlavou natáčí nový film

28.08.2017 - Herečka Kate Hudson (38) už svou holou hlavu neskrývá, takto natáčela další scény nového filmu Sister.

Herečka Kate Hudson je k nepoznání, oholila si hlavu kvůli Sie

26.07.2017 - Herečka Kate Hudson(38) se ukázala se zcela novou vizáží, zbavila se totiž zcela svých vlasů.

Že by nový páreček? Kate Hudson a Chris Martin strávili den na pláži

16.03.2015 - Tak tyhle dva by asi nikdo ještě minulý měsíc ještě nikdo k sobě nedal. Na pláži v Malibu v Kalifornii se tento víkend opalovali deku vedle deky ...

Co týden dal: Matky rodí, herečky randí a Roman je king!

17.07.2011 - Okurková sezóna je v plném proudu, a tak celebrity rodí, vymýšlejí jména pro děti a jezdí na dovolenou!

Všechny články o Kate Hudson (14) »
TOPlist