Zdeněk Troška čelí kritice za film Kameňák 4, ačkoli ho nenatočil!

17.10.2013

Inu, kdo chce psa bíti, ten si hůl vždycky najde! Aneb někteří diváci jsou velmi inteligentní bytosti! Zdeněk Troška (60), který režii duchaplné komedie Kameňák 4 odmítl hned na začátku a není tedy jeho "dítětem", je podle bulváru přesto "šikanován" některými diváky, kteří mu nadávají, že natočil hroznou "sračku". 

Zdeněk Troška
Zdroj: babovresky.com

Zdeněk Troška (60) je podepsán pod třemi předchozími díly série Kameňák, která vznikla v letech 2003 až 2005. Když však za ním přišla produkce s tím, aby po osmi letech natočil čtvrtý díl, režisér ji rázně odmítl, protože se už k látce nechtěl vracet (a navíc měl roztočenou sérii Babovřesky).

Čtěte také

Ale když jednou natočíte takovou perlu kinematografie jako byly Kameňáky, je jasné, že vás s nimi budou spojovat až do konce života. A tak proto někteří diváci, jež si zřejmě zakoupili lístek do kina s tím, že jdou "na ten Kameňák, co asi zase natočil ten Troška", a byli nemile překvapeni, jak je čtyřka debilní, vulgární, trapná a nemá děj, nadávají domnělému rejžovi!

Čtěte také

Ponechme stranou otázku, zda předchozí trilogie postavená na vyčpělých vtipech stála za to, aby za ni člověk platil v kině plné vstupné. Zdeněk Troška, který v únoru příštího roku plánuje uvést komedii Babovřesky 2, je ale v tom tentokrát nevinně (vážně!) a s čtyřkou prostě nemá nic společného!

Aby bylo úplně jasno - režisérem komedie Kameňák 4 je Ján Novák (47), původní profesí dokumentarista, který v minulosti stvořil jen jeden celovečerní film - Klíček (2009), což bylo taky dílo, za které měl dostat doživotní zákaz natáčení hraných filmů!

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Zdeněk Troška

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube, youtube video, youtube com, čeští režiséři, režiséři, Zdeněk Troška fotky, Zdeněk Troška režie, Zdeněk Troška foto, Zdeněk Troška humor, Zdeněk Troška urážky, Zdeněk Troška Babovřesky 2, Zdeněk Troška filmy, Zdeněk Troška šikana od diváků, Zdeněk Troška nešťastný, Zdeněk Troška kritika od diváků, Zdeněk Troška Kameňák 4
TOPlist