Z cizího krev neteče: Bláznivá komedie o zlodějce identity!

02.05.2013

Americký film vypráví o tom, co všechno se vám může stát, když vám někdo ukradne totožnost! Tvůrci komedií Šéfové na zabití a Méďa přivedli ve filmu Z cizího krev neteče na svět dalšího nesnesitelného a korpuletního antihrdinu.

krev
Foto: CinemArt

Sandy Patterson (Jason Bateman) měl život jako ze žurnálu, než při náhodném tankování na pumpě zjistil, že má přečerpaný limit na kartě. Hned na to se mu začal jeho dokonalý svět hroutit jako domeček z karet a vše vyvrcholilo jeho zatčením.

Na policii zjišťuje, že se stal obětí zlodějky identit, která využila toho, že je jeho křestní jméno oboupohlavní, a začala se za něj vydávat. Pokud má získat svůj život zpátky, musí ženskou, která mu ho ukradla, najít a přivléct do rukou spravedlnosti.

Sandyho čeká dlouhá cesta a na jejím konci jeho Nemesis Diana (Melissa McCarthy), která pro něj má připravených ještě pár dalších překvapení a navíc s ním dobrovolně rozhodně nikam nepůjde. Sandy tak bude muset odhodit image slušňáka a začít jednat podle jejích šílených pravidel.

Režisér a občasný herec Seth Gordon (38) má za sebou zatím jen dva celovečerní filmy - Čtvery Vánoce (2008) a Šéfové na zabití (2011), ale zároveň se podílel také na režii seriálů Kancl, Taková moderní rodinka nebo Community.

Jeho třetí celovečerní snímek Z cizího krev neteče stojí na jednoduché zápletce o střetu dvou rzodílných lidí, a tak hlavní hrdina musí podstoupit martyrium s příšernou babou, která se chová jako nevyzpytatelná a bezohledná kreatura.

Z toho pramení veškerý - spíše prvoplánový - humor ve filmu, který samozřejmě nesedne každému ... Naštěstí tahle komedie nemá vyšší ambice než pobavit či aspoň znechutit diváka. Zaplaťpánbu ...

Americká komedie Z cizího krev neteče/Identity Thief je v českých kinech k vidění od 2. května 2013.

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Amanda Peet, Melissa McCarthy, Jon Favreau, Jason Bateman, Andrea Moore, Seth Gordon, Tip Harris

Filmy:
Identity Thief

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, americké komedie, Seth Gordon režie, Seth Gordon film, Seth Gordon Identity Thief, americká komedie
TOPlist