William a Kate už znají titul svého budoucího potomka!

10.07.2013

Za pár dní se britskému páru nenarodí obyčejné dítě, ale rovnou Jeho či Její královská Výsost princ či princezna z Cambridge! Kate a William tak sice paradoxně ještě neznají pohlaví svého potomka (nebo to aspoň skvěle předstírají), ale už ví, jak budou svou ratolest oslovovat.

kate
Kate a William
Foto: profimedia.cz

Princezna Catherine (31) alias Její královská Výsost vévodkyně z Cambridge a její manžel, princ William (31) alias Jeho královská Výsost vévoda z Cambridge budou vychovávat prince (čili nic překvapivého!). Dítě královského páru bude totiž oficiálně užívat predikát "Jeho či Její královská Výsost princ či princezna z Cambridge!

Čtěte také

Britská panovnice Alžběta II. kvůli tomu musela změnit pravidlo svého děda Jiřího V., jenž nařídil, že prvorozené dcery, i když budou prvorozené, budou mít titul lady, a nikoli princezna.

Úřadující královna však rozhodla, že prvorozený potomek bude princ, nebo princezna a teprve druhorozená dcera bude lady. No, hlavně, když se bude dobře učit (když je z té Cambridge) a bude svým rodičům dělat radost jako princ Harry!

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Kate Middleton, Princ William

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, britské celebrity, britský následník trůnu, následník trůnu, těhotné celebrity, královská rodina, britská královská rodina, Kate Middleton foto, princ William foto, princ William video, britský princ, anglický princ, korunní princ, Catherine Elizabeth Middleton, William Arthur Philip Louis, anglická královská rodina, Kate Middleton těhotenství, Kate Middleton těhotná, Kate Middleton fotky, Princ William fotky, princ William otec, těhotné princezny, Kate Middleton dcera
TOPlist