Vypsaná fiXa pokřtí akustické album a vyráží na KultTour s Visacím zámkem!

25.10.2013

Dne 31. října v klubu Dobeška pokřtí pardubická kapela své akustické DVD/CD! A hned druhý den vyrazí Vypsaná fiXa na společné turné s pražskou skupinou Visací zámek nazvané KULTTOUR aneb kulturní turné kultovních kapel po kulturních domech.

fixa
Vypsaná fixa

Foto: Promo

Svou letošní akustickou sérii zakončí Vypsaná fiXa koncertem v pražském klubu Dobeška, kde také pokřtí své akustické DVD/CD Vypsaná fiXa - G2 Acoustic Stage (vychází 25. října).

DVD i CD přináší koncert z května tohoto roku, který byl natočen v rámci stejnojmenného projektu hudební televize Óčko. Příznivci kapely tak mají jedinečnou možnost poslechnout si oblíbené písně v akustickém hávu.


„Je pravda, že nás samotné překvapilo, jak ty písničky znějí v čistě akustickém provedení. Na Dobešce to celé pokřtíme a ještě jednou si to pěkně dáme akusticky. Jako host si s námi zahraje harmonikářka od Tří sester – Veronika Supice, “ říká frontman kapely Márdi.

Čtěte také


V září a říjnu se kapela ale věnovala přípravám k natáčení jejich nového alba. „V našem oblíbeném studiu nedaleko sečské přehrady jsme aranžovali a zkoušeli nové písně. Říkáme tomu soustředění a de facto to takto probíhá před každým novým albem. Desku bychom chtěli vydat na jaře příštího roku," dodává Márdi.

Nicméně teď je čeká ještě během listopadu důležité společné turné s Visacím zámkem. Turné startuje 1. listopadu v Chomutově a poslední zastávka bude 30. listopadu Stankov u Plzně.

Interpreti:
Vypsaná Fixa, Visací zámek

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube.com, zpěváci, youtube video, kapely, čeští zpěváci, hudební skupiny, hudebníci, čeští hudebníci, české kapely, Vypsaná Fixa foto, Vypsaná Fixa klip, Vypsaná Fixa hudba, Vypsaná Fixa turné, Visací zámek klip, Visací zámek foto, Visací zámek hudba, Visací zámek turné, Visací zámek KultTour, Vypsaná fiXa KultTour
TOPlist