Kapely Visací zámek a Vypsaná fiXa vyráží na společné KultTour!

03.10.2013

Pražská a pardubická formace slibují hudebně našlapaný zážitek na osmi společných koncertech! Visací zámek a Vypsaná fiXa, kteří naplánovali turné na letošní listopad, takto, tedy bok po boku, vystoupí úplně poprvé ve své historii.

visaci
Foto: Promo

„Doufáme, že netradiční spojení patrně přinese i netradiční koncertní zážitek pro naše příznivce. De facto je společně nenecháme vydechnout. Visací zámek je stejně jako naše parta obalenej zvukem kultovní kytary Jolana. Těším se, až společné setkání těchto nástrojů prořízne zdi kulturních domů a hlavně uši těch, kteří navštíví tuto povedenou taškařici,“ říká Márdi, frontman Vypsané fiXy.

Turné startuje 1. listopadu v Chomutově a poslední zastávka bude 30. listopadu Stankov u Plzně. Jak bude vypadat program koncertů, je zatím v přípravách. Kapely zahrají průřez svým repertoárem a možná dojde i na společnou píseň či písně, ale jaké a jakou formou, si zatím obě strany nechávají jako překvapení.

Visací zámek říká: „V minulých letech jsme jezdili na turné s méně známými kapelami, jako jsou angličtí Pellethead nebo severočeští Ovčie kiahne. Letos jsme hledali skupinu už slavnou a protřelou, ať je nějaká změna. Vypsanou fiXu jsme doposud potkávali jen letmo na festivalech, tak se konečně seznámíme důvěrněji."

"Pozorovat životosprávu muzikantů je pro nás letitým koníčkem. Věříme, že ani posluchačům nebude spojení VZ + VF proti srsti a že koncerty budou vyhecovanější. A taky delší a pestřejší, prostě dva v jednom," vysvětluje Jan Haubert z Visacího zámku, proč se sejdou tyto dvě kapely na jednom pódiu.

Interpreti:
Vypsaná Fixa, Visací zámek

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube.com, zpěváci, youtube video, kapely, čeští zpěváci, hudební skupiny, hudebníci, čeští hudebníci, české kapely, Vypsaná Fixa foto, Vypsaná Fixa klip, Vypsaná Fixa hudba, Vypsaná Fixa turné, Visací zámek klip, Visací zámek foto, Visací zámek hudba, Visací zámek turné, Visací zámek KultTour, Vypsaná fiXa KultTour
TOPlist