Vlaďka Erbová míří do filmu

09.07.2010

Modelka Vlaďka Erbová (28) přijela na karlovarský filmový festival, aby tu doladila poslední podmínky její role v novém českém filmu. Vedle toho ale měla plnou hlavu starostí o svojí dcerku Viktorii.O novém českém filmu s pracovním názvem Krysy se toho za tím moc neví. Vlaďka Erbová by v něm ale měla dostat celkem velkou roli. Režisér, jehož jméno nechce modelka prozradit, si jí prý vybral rovnou a nechtěl jí ani vidět na castingu. Buď má tedy Vlaďka skrytý herecký talent od pána Boha, anebo bude její role vyžadovat úplně jiné „přednosti“. Vzhledem k jejím vyvinutým mírám se nabízí spíš ta druhá možnost.

Vlaďka toho jinak na festivalu moc nestihne. Veškerý volný čas jí zabere starost o dcerku Viktorii. Možná by jí mohl pomoct její téměř ex-manžel, hokejista Zdeněk Bahenský, který je v Karlových Varech už několik dní. Ten se ale raději věnuje večírkům s mladými kráskami a na svou bývalou přítelkyni, se kterou se teď rozvádí, si ani nevzpomene. Ani se mu moc nedivíme, když ho jinak Vlaďka ždíme jak může.

Více o nenasytné Vlaďce Erbové čtěte zde…

Fandím
10 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Vlaďka Erbová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, ceske modelky, fotky, České celebrity, modelka, celebrity foto, české celebrity foto, bulvár, showbyznys, český showbusiness, české modelky nahé, Nahé české celebrity, show, český bulvár, Vlaďka Erbová fotky, skandál, aféra, Vlaďka Erbová nude, Vlaďka Erbová foto, Vlaďka Erbová video, Vlaďka Erbová sexy, skandál fotky, vlaďka erbová nahá fotky, vlaďka erbová skandál
TOPlist