"Chudinka" Vlaďka Erbová: 200 tisíc měsíčně od milence?!

30.06.2010

Modelka Vlaďka Erbová si stěžuje, že manžel jí dává malé výživné a přitom dostává pořádné prachy od milence Tomáše Řepky!Podle našeho tajného zdroje silikonová krasavice Vlaďka Erbová (30) dostává od svého dlouhodobého milence, fotbalisty Tomáše Řepky pořádný balík peněz! Prý jde o částku až 200 tisíc korun měsíčně! Není sice jisté, zda peníze dostává pravidelně, ale i tak jde o docela slušnou částku, za niž se dá v klidu žít!

Nebudeme Vlaďku soudit. Pokud jí dává Řepka tolik peněz, asi na to má a zřejmě si je jeho milenka zaslouží. To je naprosto legální věc! Jen by si neměla Vlaďka pořád stěžovat, že má málo peněz a že ji všichni vykořisťují a okrádají.

Čtěte více: Vlaďka Erbová prý tahá peníze z Tomáše Řepky!

My však zcela chápeme její důvody. V rámci rozvodu s manželem Zdeňkem Bahenským z něj chce vytřískat co nejvíce peněz, a tak si vymýšlí legrační teorie o tom, že jí na dceru dává jen dva tisíce měsíčně. Nepřijde ji vůbec divné, že si jezdí na dovolené k moři, což by jistě ze dvou tisíc neutáhla! Z toho pak vyplývá, že musí mít někde tajný zdroj příjmů. A tím zdrojem je Tomáš Řepka!

Vlaďko, přemýšlej, tohle nedává smysl!

Fandím
10 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Tomáš Řepka, Vlaďka Erbová, Zdeněk Bahenský

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, České celebrity, Vlaďka Erbová fotky, rozchod, rozvod, fotbalisté, manželské spory, peníze, alimenty, hokejisté, čeští hokejisté, výhrůžky, Vlaďka Erbová photos, četí fotbalisté, tomáš řepka fotky, vypočítavost, výživné, Vlaďka Erbová sexy, tajné zdroje
TOPlist