Vilma Cibulková si užívá: Má nového nápadníka!

07.05.2012

Anebo si známá herečka jen s někým známým zašla na kafe! Obojí je možné! Vilma Cibulková (49), která před časem vyhodila manžela Miroslav Etzlera z baráku, je opět předmětem spekulací a v hledáčku paparazzi fotografů!

Vilma Cibulková
Zdroj: TV Nova

Vilma Cibulková (49) byla totiž načapána ruku v ruce s neznámým mužem, s nímž prý nejprve stěhovala rekvizity z divadla a pak si spolu sedli do hospody.

No, nebudeme z toho dělat vědu - možná to byl nějaký kulisák, který jí prostě jen pomáhal s těžkými věcmi, anebo se Miroslav Etzler (47) převlékl do komického kostýmu, aby zmátl bulvár!

Čtěte také

Držitelka Českého lva za film Pupendo původně vyhodila manžela z domu nadvakrát - poprvé na jaře minulého roku po odhalení jeho nevěry a pak znovu na jaře tohoto roku. Teď už je jenom otázkou, zda to byl definitivní padák, nebo zda se dočkáme návratu a pak znovu vyhazovu do třetice všeho dobrého!

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Vilma Cibulková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, youtube, české herečky, herci, čeští herci, miroslav etzler foto, vilma cibulková foto, nevěry celebrit, Miroslav Etzler milenka, Miroslav Etzler manželka, Miroslav Etzler nevěra, nevěra celebrity, Miroslav Etzler vyhazov, Miroslav Etzler kopačky, Miroslav Etzler na ulici, Vilma Cibulková vyhazov, Vilma Cibulková manžel, Vilma Cibulková fotky, Miroslav Etzler fotky, Miroslav Etzler konec vztahu, Vilma Cibulková nový muž, Vilma Cibulková nový chlap
TOPlist