Vilma Cibulková "podlehla" a vzala roli v seriálu Ulice!

27.03.2013

Herečka, která se seriálům TV Nova vždycky vyhýbala jako čert kříži, si prý roli nadělila k padesátiním! Vilma Cibulková (50) je sice krásná a šarmantní žena, ale tohle jí moc nevěříme ... Proč rovnou neřekne, že potřebuje pravidelný příjem peněz? Vždyť není potřeba se za to stydět.

Vilma Cibulková
Zdroj: TV Nova

Vilma Cibulková (50), která v pondělí oslavila padesáté narozeniny, doposud hrála jen v seriálech České televize (Dobrá čtvrť, Znamení koně, Nemocnice na kraji města - Nové osudy nebo Život je ples) a jedinou vyjímkou byla role v jedné epizodě seriálu Soukromé pasti.

Držitelka Českého lva za film Pupendo se však nyní rozhodla, že je potřeba opustit zaběhnutou praxi a dát se do služeb denního seriálu, který jí nabízí jistotu pravidelného přísunu finančních prostředků!

Čtěte také

Herečka se objeví v Ulici až za delší dobu, resp. nejdříve v dubnu tohoto roku. Podle řady spekulací půjde nejprve jen o menší roli, která časem dostane větší prostor. Vilma Cibulková, která patří k našim nejrajcovnějším herečkám, bude jistě ozdobou tohoto nekonečného seriálu!

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Vilma Cibulková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, české herečky, TV Nova, vilma cibulková foto, televizní seriály, Vilma Cibulková film, Ulice seriál, Vilma Cibulková role, Vilma Cibulková fotky, Vilma Cibulková TV Nova, Vilma Cibulková padesátiny, Vilma Cibulková role v seriálu, Vilma Cibulková seriál Ulice, Vilma Cibulková Ulice
TOPlist