Vilma Cibulková: Dostala roli ve filmu, aby mohla hlídat manžela!

28.07.2011

Vilma Cibulková (48) získala roli ve filmu Hrana, kde po boku Miroslav Etzlera (46) hraje několik vnadných modelek! Herečka si tak přímo na place hlídá záletného manžela, aby se náhodou nespustil s nějakou mladší ženou. Aspoň si to tedy myslí bulvární deníky ...


Vilma Cibulková si Mirka pečlivě hlídá!
Foto: nogup.cz

Vilma Cibulková (48) si v krimi thrilleru Hrana zahrála majitelku modelingové agentury, která má na starosti mladé krasavice. Veškeré scény s dívkami se tak neobejdou bez její účasti, čímž je zajištěno, aby se Miroslav Etzler (46) zase s nějakou nezapomněl.

Známý herec se totiž podobným způsobem, tj. na place při natáčení seriálu Cesty domů "sčuchnul" s mladou slovenskou herečkou Radkou Pavlovčinovou (23). A opakování podobné situace paní Vilma už pochopitelně nechce připustit!

Čtěte také


Podle bulváru se původně pro roli majitelky agentury počítalo jen s Kateřinou Brožovou, ale nakonec roli dostala i Vilma Cibulková. Tvůrci tak museli narychlo připsat další postavu, ale diváci to určitě nepoznají. Kateřina Brožová pod stejnou produkční společností už točila film Czech Made Man, kde si střihla roli bordelmamá.

Snímek Hrana by měl do českých kin přijít v roce 2012.

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Vilma Cibulková, Miroslav Etzler, Radka Pavlovčinová

Filmy:
Cesty domů

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, youtube, české herečky, herci, youtube video, youtube com, čeští herci, miroslav etzler foto, vilma cibulková foto, Miroslav Etzler photo, Vilma Cibulková photo, Vilma Cibulková film, nevěry celebrit, Miroslav Etzler milenka, Miroslav Etzler manželka, Miroslav Etzler nevěra, Miroslav Etzler herečky, Miroslav Etzler poměr, nevěra celebrity, Vilma Cibulková hádky, Vilma Cibulková manžel, Vilma Cibulková nevěra, Vilma Cibulková krize, film Hrana, Hrana, Vilma Cibulková role, Vilma Cibulková Hrana
TOPlist