Věční milenci Katy Perry a John Mayer to už zase dali dohromady!

04.06.2013

Pěvecký pár to bez sebe vydržel jen dva měsíce a podle zahraničních médií už spolu zase pečou! Katy Perry (28) a o sedm let starší John Mayer (35), kteří se rozešli koncem března, tak začínají se vztahem zase od píky. Pokolikáté už, proboha?

katy
Katy Perry a John Mayer
Foto: Profimedia.cz


Katy Perry (28) a John Mayer (35) zřejmě považují neustálé rozchody a opětovné zamilování za jakousi prevenci k udržení dlouhého vztahu. Zpěváci spolu sice v současnosti zatím jen tak nezávazně randí, ale než začne léto (tedy pokud vůbec začne!), tak svůj vztah jistě uvedou do nějakého oficiálnějšího rámce.

Čtěte také

Bývalí milenci byli společně načapáni na několika veřejných místech, a tak není pochyb o tom, že to zase dali dohromady. Naposledy se rozešli v srpnu loňského roku, ala po dvou měsících to nějak slepili a randili vesele dál. A nejinak tomu bude i v příštích dnech!

Fandím
30 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Katy Perry, John Mayer

Interpreti:
John Mayer

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční zpěvačky, americké zpěvačky, Katy Perry foto, Katy Perry fotky, hudebníci, rozchod celebrit, američtí hudebníci, zahraniční hudebníci, Katy Perry sexy, Katy Perry partner, Katy Perry exmanžel, Katy Perry přítel, Katy Perry rozchod, Katy Perry milenec, John Mayer foto, John Mayer fotky, John Mayer rozchod, John Mayer vztah
TOPlist