Katy Perry a John Mayer se už spolu zase rozešli!

20.03.2013

Pěvecký páreček spolu chodí teprve od léta loňského roku a za tu dobu už se stihl dvakrát rozejít! Katy Perry (28) a o sedm let starší John Mayer (35) se nyní připravují na to, že se zase dají dohromady. To bude překvapení!

katy
Katy Perry a John Mayer
Foto: Profimedia.cz

Katy Perry (28) a John Mayer (35), kteří spolu randí - s přestávkou - zhruba sedm měsíců, si první sbohem řekli někdy koncem srpna - už po dvou měsících vztahu. Za pár týdnů to zase slepili a vydrželi tak bok po boku skoro půl roku, což chce potlesk!

Čtěte také

Ale každá voda nakonec steče dolů, a tak tenhle druhý pokus taky nevyšel a páreček nyní zase oznámil, že končí. Jestli dají své nekonečné lásce ještě třetí šanci, je ve hvězdách, ale popravdě řečeno už s tím začínají být oba nudní. Kdyby se aspoň občas veřejně pohádali, nebo společně opili, ale "jenom" druhý rozchod?

Anebo je to celé jinak - Katy Perry prostě po rozvodu neví roupama co dělat, a tak jde ze vztahu do vztahu. Exmanžel Russell Brand (37) by se měl k ní zase vrátit a zatnout jí tipec!

Fandím
30 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Katy Perry, John Mayer

Interpreti:
John Mayer

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční zpěvačky, americké zpěvačky, Katy Perry foto, Katy Perry fotky, hudebníci, rozchod celebrit, američtí hudebníci, zahraniční hudebníci, Katy Perry sexy, Katy Perry partner, Katy Perry exmanžel, Katy Perry přítel, Katy Perry rozchod, Katy Perry milenec, John Mayer foto, John Mayer fotky, John Mayer rozchod, John Mayer vztah
TOPlist