Válka o tělo hollywoodské legendy Mickeyho Rooneyho!

11.04.2014

Hollywoodská legenda Mickey Rooney zemřel v požehnaném věku 93 let, ale zřejmě ještě před smrtí stačil „zadělat“ na pěkné průšvihy svým příbuzným. Ukazuje se totiž, že jeho pohádkové jmění nepřipadne jeho nejbližším, jak se původně čekalo…

Mickey Rooney
Zdroj: Wikimedia.org

Jak jsme již informovali, Mickey Rooney přišel o většinu svých úspor, když ty zpronevěřeny jeho autorská práva a v posledních letech života se jich domáhal zpátky. Není se tedy čemu divit, když po něm zbylo pouhých 18 000 dolarů.

I ty však nenechal svým nejbližším příbuzným, které tvoří manželka a osm dětí z předchozích vztahů. Všechny je vydědil a peníze mají připadnout nevlastnímu synovi, který se o něj před smrtí staral.

Čtěte také

To si ale vdova po Rooneym nechce nechat líbit. V současné chvíli žádá o možnost, aby směla pohřbít Rooneyho na jistém hřbitově v Kalifornii.

Přitom vykonavatel jeho závěti má v plánu Rooneyho pohřbít na hřbitově v Hollywoodu, jak si to Rooney přál. Právě dnes má soud rozhodnout, zda vyhraje vdova nebo vykonavatel. Bude mít Mickey klid alespoň po smrti?

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Mickey Rooney

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
dědictví, Mickey Rooney smrt, Mickey Rooney zemřel, Mickey Rooney dead, Mickey Rooney úmrtí, Mickey Rooney nemoc, Mickey Rooney hollywood, Mickey Rooney filmy, Mickey Rooney zprávy, Mickey Rooney novinky, Joe Yule, Joe Yule dead, Joe Yule smrt, dlouhodobá nemoc, Christopher Aber, slavní herci hollywood, staří američtí herci, legendární herci, legendární herci hollywood, hollywoodští herci, Mickey Rooney dědictví, válka o dědictví
TOPlist