V Hlasu vypadlo nevidomé duo Martina Svátka a Blanky Janečkové!

12.06.2014

Hlas Česko Slovenska 2014 spěje neomylně ke svému konci a soutěž opustili další soutěžících, tentokrát jich bylo dokonce pět a nikoliv čtyři. Vypadlo totiž také duo Martina Svátka a Blanky Janečkové.

Foto: Youtube

Tentokrát navštívili soutěž čtyři hosté, kteří si zazpívali i s finalisty. Nejprve zapěl Richard Müller (52) hitovku Štěstí je krásná věc, dále soutěž navštívil Václav Noid Bárta (33), Helena Vondráčková (66) a Ewa Farná (20). O té se v poslední době zhusta psalo kvůli tomu, že přibrala, a tak si ji Leoš Mareš (38) potěžkal.

Tím hlavním ale bylo vystoupení finalistů, na základě kterých se diváci mohli rozhodovat a posílat svým favoritům. Jeden z nejlepších výkonů zcela jistě podal Martin Císar, který zapěl píseň Hallelujah od Leonarda Cohena.

A jak pravili sami koučové, tato píseň je napsaná tak dobře, že je krásná v kterémkoliv podání. Dále tedy postupuje Andrea Holá, Vendula Příhodová, Martin Cisar a Lenka Hrůzová.

Fandím
43 fanoušků
Nesnáším
11 antifanoušků
Celebrity:
Richard Müller , Ewa Farna, Leoš Mareš, Helena Vondráčková, Václav Bárta , Majk Spirit

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Videa,

Tagy:
české reality show, pěvecké soutěže, Hlas Česko Slovenska, blanka janečková, Hlas Česko Slovenska 2014, česko slovenská hudba, Hlas finále, nevidomé duo Hlas, Martin Svátek, Blanka Janečková video, Blanka Janečková youtube, Martin Svátek youtube, Martin Svátek video, Martin Svátek Hlas, Hlas Česko Slovenska finále, nevidomí zpěváci, skvělí zpěváci Česko, hudba Česko
TOPlist