Underworld: Probuzení Lycanů a Vampírů poprvé ve formátu 3D!

19.01.2012

Do českých kin přichází první díl z fantasy série o vlkodlacích a upírech, který byl natočen ve 3D! V hlavní roli amerického akčního snímku Underworld: Probuzení se opět statečně bije hollywoodská hvězda Kate Beckinsale!

under
Foto: Falcon

Od chvíle, kdy Selene (Kate Beckinsale) se svým lidsko-lykanským milencem Michaelem zničili prastarého upíra Marcuse, uběhlo již patnáct let. V jejich průběhu lidstvo odhalilo existenci jak upírů, tak lykanů, a rozpoutalo válku s cílem obě rasy vyhladit. Selene, která byla v průběhu genocidy zajata, se po více než deseti letech probouzí jako vězeň v neprodyšně uzavřené laboratoři společnosti Antigen, která se snaží vyvinout vakcínu proti virům, jenž mají na svědomí existenci upírů a lykanů. Selene se dozvídá, že Michael zemřel, ale smutek je záhy překonán šokujícím zjištěním, že v průběhu svého kryogenního spánku porodila dceru Eve (India Eisley).

Ve snaze najít úkryt pro sebe i své dítě se Selene ocitá ve světě, kde jsou příslušníci její kdysi tak hrdé rasy na hranici vyhubení a zbytky přežívajících se ukrývají v podzemí. Odvržena zbývajícími klany se Selene rozhodne spojit své síly s mladým upírem Davidem (Theo James), který se k ní připojí v krvavém tažení proti Antigenu, jenž se snaží zničit ji i její dítě. Když jí na stopu přijdou také její obvyklí nepřátelé lykani, zdá se, že je i Selene naprosto bezmocná proti nejzákeřnějšímu protivníkovi v historii - geneticky vylepšenému superlykanovi.Film Underworld: Probuzení, který je čtvrtým pokračováním oblíbené filmové série, je prvním snímkem, jež se neodehrává v Evropě, ale v Americe. Zatímco první dva díly - Underworld (2003) a Underworld: Evolution (2005) natočil autor celé myšlenky světa Lycanů a Vampírů Len Wiseman, trojku Underworld: Vzpoura Lycanů (2009) má na svědomí Patrick Tatopulos.

Probuzení si vzala na starosti švédská režisérská dvojka Mans Marlind a Björn Stein, kteří zatím společně vytvořili dva docela slušné snímky - doma ve Švédsku fantasy Skrýš (2005) a horor v americké produkci Bouře (2010).

Podle prvních reakcí diváků má "čtyřka Underworld" pár slušných scén ve 3D, ale jinak zůstalo vše při starém. Krásná hlavní hrdinka opět seká hlavy v latexovém oblečku a zrůdám to opravdu sluší, ale tvůrci bohužel opět neopomněli dodat do děje několik do očí bijících nelogičností a sem tam vykrást motivy z jiných filmů. A podle mnoha diváků do filmu tentokrát přidali i trošku té nudy ...

Americký akční fantasy horor Underworld: Probuzení/Underworld: Awakening 3D má v českých kinech premiéru 19. ledna 2012.

Fandím
17 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Stephen Rea, Sandrine Holt, Charles Dance, Scott Speedman, Dan Payne, Kate Beckinsale

Filmy:
Underworld: Probuzení

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, americký film, Právě v kinech, Underworld: Probuzení trailer, Underworld: Probuzení foto, Underworld: Probuzení fotky, Underworld: Probuzení video, Underworld: Probuzení premiéra, Underworld: Probuzení ukázka, Underworld: Probuzení film, Underworld: Probuzení horor, Mans Marlind, Björn Stein, Mans Marlind režie, Björn Stein režie, Mans Marlind Underworld, Björn Stein Underworld
TOPlist