Kate Beckinsale

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 17 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Napiš názor 1 názor

Povolání: Herečka

Věk: 48 let

Datum narození: 26.07. 1973

Místo narození: England, UK, London, Finsbury Park

Výška: 170 cm

Hodnocení Kate Beckinsale

Přitažlivost
90% (302 hlasů) 5830.místo
Talent
90% (240 hlasů) 8601.místo
Inteligence
90% (228 hlasů) 5931.místo
Vtipnost
88% (229 hlasů) 7513.místo

Fotky Kate Beckinsale (403)

Kate Beckinsale nahé fotky (25)

Životopis Kate Beckinsale Upravit životopis

Kathryn Bailey „Kate“ Beckinsale (* 26. červenec, 1973) je anglická herečka, která je známá z filmů Pearl Harbor (2001), Van Helsing (2004) a Underworld (2003).

Život

Narodila se v Londýně televizním hercům Judy Loe a Richardu Beckinsaleovi, který zemřel v roce 1979 ve věku 31 let. Judy Loe se později provdala za režiséra Roye Battersbyho který měl již 5 dětí z předchozího manželství. Kate má nevlastní sestru Samanthu, která je také herečka. Když byla Kate v pubertě, tak trpěla anorexií, kterou však překonala. Vystudovala Oxfordskou univerzitu, obor francouzská a ruská literatura. V době studia žila jeden rok v Paříži. Po pradědečkovi má z části barmský původ.

Kariéra

Její první role byla ve filmu One Against the Wind, což je film o 2. světové válce. Ač byla již rozhodnutá stát se herečkou, tak nakonec dala přednost univerzitě. Během studií na Oxfordu dostala roli ve filmové adaptaci Shakespearovy hry Mnoho povyku pro nic režiséra Kennetha Branagha. Tato role byla v životě Kate zlomová, neboť při natáčení poznala svého budoucího manžela, Michaela Sheena. Během studií na Oxfordu hrála Kate v dalších filmech jako např. Jutský princ nebo Odhalení. Následovaly role ve filmech, které byly mimo Británii méně známé, kupříkladu thriller Pronásledovaný, romantická komedie Emma či drama Téměř bez šance.

Po několika rolích v méně známých filmech přišla role velká, a to konkrétně ve filmu Pearl Harbor, kde ztvárnila zdravotní sestru Evelyn. Následovala role v romantické komedii Lásce na stopě, či v dramatu Laurel Canyon. Poté přišel další zlomový bod v životě Kate, a to když přijala roli upírky Selene v akčním fantasy Underworld. Zlomový bod to byl ze dvou důvodů, jednak to byla prozatím jedna z jejích největších filmových rolí, a také proto, že se poznala s režisérem filmu Lenem Wisemanem, kterého si později vzala. Následovaly role ve filmech Ďáblíci, kritikou nepřijímaný Van Helsing a naopak úspěšný Letec, kde si po boku Leonarda DiCapria zahrála jednu z nejslavnějších a nejkrásnějších hereček 20. století, Avu Gardner. Poté přišlo druhé pokračování upírské fantasy Underworld: Evoluce, komedie Klik - život na dálkové ovládaní, thriller Nic než pravda, drama Všichni jsou v pohodě a další.

Na rok 2012 se chystají premiéry tří filmů, ve kterých hraje: krimithriller Kontraband, další díl upírské ságy Underworld: Probuzení a sci-fi remake Total Recall (2012).

Osobní život

  • První manžel: Michael Sheen (1994 - 2003), manželství skončilo rozvoden, stále jsou však blízcí přátelé, mají spolu jedno dítě, dceru Lily Mo Sheen.
  • Druhý manžel: Len Wiseman (2003 - současnost), manželství je prozatím bezdětné.

Kate je kuřačka, přestala prý jen když čekala dítě.

Zdroj: Wikipedia.org

Články o Kate Beckinsale (7)

Kontraband: Mark Wahlberg jako pašerák zachraňuje svou rodinu!

24.01.2012 - Snímek Kontraband je remakem islandského krimithrilleru "Z Reykjavíku do Rotterdamu" z roku 2008!

Underworld: Probuzení Lycanů a Vampírů poprvé ve formátu 3D!

19.01.2012 - Do českých kin přichází první díl z fantasy série o vlkodlacích a upírech, který byl natočen ve 3D!

Kate Beckinsale ukázala tělíčko v bikinách!

14.10.2011 - Britská herečka Kate Beckinsale (38) se stala obětí choutek paparazzi fotografů!

Nový Total Recall: V hlavní roli se objeví Colin Farrell!

30.05.2011 - Dvaadvacet let po premiéře filmu Total Recall se slavná sci-fi dočká nového zpracování!

Kate Beckinsale v bikinách - paparazzi foto

09.09.2010 - Britská herečka Kate Beckinsale (37) vystavuje své tělo v bikinách!

Kate Beckinsale fotogalerie

02.11.2009 - Britská herečka Kate Beckinsale a její sexy fotky.

Všechny články o Kate Beckinsale (7) »
TOPlist