Tohle je nová kočička Lea DiCaprio. Polská modelka Ela Kawalec

16.05.2016

Jak to tak vypadá, nejznámější herec dneška, Leonardo DiCaprio (41), se specializuje jen a pouze na modelky. Jeho současnou přítelkyní je polská modelka Ela Kawalec.

Ela Kawalec
Zdroj: Instagram

Nemáte metr osmdesát, dlouhé vlasy a velmi štíhlou postavu? Pak zřejmě nemáte u Leonarda šanci.  Jeho současná přítelkyně je dlouhonohá kráska s přírodními trojkami, se kterou už byl viděn v ulicích New Yorku, třeba jak spolu jedou bok po boku na kole, anebo také v několika nočních klubech, což je přesně ta kombinace, která Leonardovi skvěle vyhovuje.

Leonardo DiCaprio
Zdroj: wikipedia.org

Ela je modelka, kterou zastupuje agentura Elite v Miami. Určitě se jí nedařilo špatně, ale je jasné, že poté, co ji viděli s Leonardem, její akcie prudce vzrostou! 

Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Leonardo DiCaprio, Ela Kawalec

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
nahé modelky, Sexy modelky, krásné modelky, americké modelky, odhalené modelky, Leonardo DiCaprio přítelkyně, Leonardo DiCaprio ženy, luxusní modelky, Ela Kawalec Instagram, Ela Kawalec foto, Ela Kawalec fotografie, Ela Kawalec online, Ela Kawalec novinky, Ela Kawalec sexy, Leonardo DiCaprio dívka, Ela Kawalec muž, Ela Kawalec partner, Ela Kawalec přítel, Leonardo DiCaprio milenky, odhalené krásky
TOPlist