To je ale herec! Pro novou roli neváhal Leonardo DiCaprio jíst bizoní játra, nebo spát na zdechlinách!

23.10.2015

Leonardo DiCaprio (40) v rozhovoru prozradil, že podmínky pro natáčení jeho nového filmu Zmrtvýchvstání byly skutečně náročné, například se kvůli roli vyspal na zdechlinách zvířat!

Leonardo DiCaprio
Zdroj: wikipedia.org

V novém filmu hraje Leonardo DiCaprio po boku dalšího hezouna, Toma Hardyho (38). Film vypráví příběh z drsné americké divočiny. Na Lea v něm zaútočí medvěd, je těžce zraněn a muž z jeho vlastní skupiny ho nechá být, takže se Leo musí zachránit sám a vydat se na cestu drsnou divočinou. Nastává tak hra o přežití.

Leonardo prozradil, že během natáčení se musel několikrát brodit mrazivou řekou, nebo třeba ležet na zdechlinách zvířat. Jako jednu z nejnáročnějších scén v jeho kariéře označil tu, ve které na něj útočí medvěd. A po celý film není Leo za hezounka, ale za zarostlého tuláka. Bude to konečně stačit na Oscara?

 

Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Leonardo DiCaprio, Tom Hardy

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
americké filmy, Leonardo DiCaprio role, nové filmy, Leonardo DiCaprio foto, Leonardo DiCaprio video, Leonardo DiCaprio youtube, nové americké filmy, Leonardo DiCaprio filmy, Leonardo DiCaprio nové filmy, Leonardo DiCaprio Zmrtvýchvstání, REVENANT Zmrtvýchvstání, historické filmy, Zmrtvýchvstání trailer, Zmrtvýchvstání youtube, REVENANT Zmrtvýchvstání trailer, REVENANT Zmrtvýchvstání youtube, REVENANT Zmrtvýchvstání film
TOPlist