Tereza Kostková tmelila rodinu na dovolené ve Francii!

20.08.2013

Vypadá to, že se populární herečka rozhodla dát svému manželovi druhou šanci. Za partnerskou "krizí" herečky Terezy Kostkové a režiséra Petra Kracika měla stát nejdřív manželova žárlivost na její pracovní vytíženost, ale poté se objevily informace o jeho údajné nevěře.

petr
Tereza Kostková a Petr Kracik

Foto: TV Prima

Manželé žili už nějakou dobu odděleně, ale nyní se zdá být vše ve "starých kolejích". A důvod? Zřejmě velmi jednoduchý ... jejich malý syn Toník. Oblíbená herečka patří mezi celebrity, které o svém soukromí skoro vůbec nemluví, rodina je pro ni velmi důležitá, a tak i ve svém případě určitě chce, aby vše bylo zachováno a "zachráněno".

Nyní to tedy vypadá, že "krize" je pryč a herečka se plná úsměvů vrátila z dovolené ve Francii, kterou si užívala společně se svým synem a manželem. Tereza Kostková a Petr Kracik už zase žijí společně a tak to vypadá, že manželství je zachráněno.

Fandím
17 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Petr Kracik, Tereza Kostková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, české herečky, rozvod celebrit, rozchod celebrit, české seriály, Tereza Kostková foto, Tereza Kostková dovolená, Tereza Kostková sexy, Tereza Kostková Francie, Tereza Kostková fotky, Tereza Kostková partner, Tereza Kostková rodina, Tereza Kostková Petr Kracik, Tereza Kostková druhá šance, Petr Kracik nevěra, Petr Kracik druhá šance, Tereza Kostková Toník
TOPlist