Tereza Kostková se na konci roku rozvedla

09.03.2016

Moderátorka a herečka Tereza Kostková (39) nemá právě snadný osud. Jak se jí daří v práci a brzo se stala miláčkem národa, její osobní život už tak sluníčkový není. Nyní vyšlo najevo, že se na konci roku rozvedla s režisérem Petrem Kracíkem (57), se kterým má syna.

Tereza Kostková
Zdroj: Cohiba Atmosphere / www.cohibaatmosphere.cz

Tereza přitom do konce roku moderovala sérii přímých přenosů taneční soutěže celebrit Stardance a že prochází něčím těžkým by na ní asi nikdo nepoznal.

A přitom končil její nejdelší vztah, který byl ale poznamenaný nevěrou, a to ze strany jejího manžela. Manželé se dokonce v roce 2013 dohodli na odluce, ale celkem brzy se k sobě opět vrátili.

Rozvrácený vztah bohužel dohromady dát nedokázali, a tak se rozvedli. Tereza prohlásila, že nikdo třetí prý v rozvodu prsty neměl. Přesný důvod rozvodu ale neuvedla… 

Fandím
17 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Petr Kracik, Tereza Kostková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české krásky, české moderátorky, čeští režiséři, Tereza Kostková foto, Tereza Kostková rozvod, Tereza Kostková manžel, Tereza Kostková Petr Kracik, Petr Kracik nevěra, krásné české moderátorky, Tereza Kostková online, Tereza Kostková fotografie, Tereza Kostková muž, Tereza Kostková novinky, Petr Kracík rozvod, Petr Kracík žena, Petr Kracík milenka
TOPlist