Ten válí! Harry Potter alias Daniel Radcliffe rapuje jak pánbů!

05.11.2014

Britský herec Daniel Radcliffe (25) už opravdu není tím malým čarodějem Harry Potterem. Vytáhl se, zmužněl a stal se také milovníkem rapu, jak to  nedávno předvedl v americké televizi NBC, kde se objevil v noční show Jimmyho Fallona, kde nedávno kraloval Shia LeBeouf, když vyprávěl o svém alkoholickém incidentu. To Daniel byl za slušňáka a ještě skvěle zarapoval!

Daniel Radcliffe
Zdroj: Reprofoto

Daniel vyprávěl  o tom, jak moc rap miluje, zejména Eminema (42). Dokonce byl prý první dítě u nich ve třídě, které vědělo, o čem se zpívá v pěkně přisprostlé a brutální desce Slim shady od Eminema. Navíc ho prý baví zapamatovávat si opravdu dlouhé hiphopové texty.

A tak se tedy vůbec nerozpakoval, když ho moderátor požádal, zda by nepředvedl pěkně dlouhý a komplikovaný song Alphabet Aerobics od amerického dua Blackaliscious. Daniel Raddcliffe spustil a všem spadla brada z jeho bravury! Takže o Daniela Radcliffe se určitě bát nemusíme. I když skončila sága o Harry Potterovi, může se živit jako rapper!

Fandím
14 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Eminem, Daniel Radcliffe

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
celebrity videa, celebrity video, youtube videa, Daniel Radcliffe foto, rapper, americká televize, Daniel Radcliffe role, slavní britští herci, celebrity youtube, britští rappeři, britský rap, Daniel Radcliffe rap, Daniel Radcliffe video, Daniel Radcliffe rapuje, Daniel Radcliffe hudba, Daniel Radcliffe zpěvák, Daniel Radcliffe zpěv, Daniel Radcliffe hip hop, Daniel Radcliffe herec, Daniel Radcliffe youtube, americká televize NBC, Daniel Radcliffe NBC
TOPlist