Ten to střídá! Tahle kočička prý zahřívá postel Leo DiCapriovi!

07.06.2016

Má doma Oskara a velkou slabost pro modelky, kdo to je? Pochopitelně nejpopulárnější herec dneška Leonardo DiCaprio (41). Jeho úplně nejnovější holkou je tahle sexy Britka z Essexu! A je to pochopitelně modelka.

Leonardo DiCaprio
Zdroj: wikipedia.org

Dlouhé blond vlasy, velká výrazná ústa, modré oči a štíhlá postava, tak vypadá další nová holka Leonarda DiCaprio. Jde o čtyřiadvacetiletou britskou modelku Roxy Horner, která mu právě teď pobláznila hlavu. Leonardo se za ní vypravil do Londýna, kde si užívali celý víkend.

Roxy Horner
Zdroj: Instagram

Prvně byli viděni už někdy v únoru, ale od té doby měl Leo dvě další modelky… A tak můžeme jen tipovat, zda tahle láska Leovi vydrží alespoň do léta. Anebo si pořídí zase nový model, nebo šáhne po osvědčené „kamarádce s benefity“, zpěvačce Rihanně (28)? 

Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Leonardo DiCaprio, Roxy Horner

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
krásky, sexy dívky, krásné modelky, britské modelky, modelky Velká Británie, Hollywood, oskaroví herci, evropské modelky, Leonardo DiCaprio Rihanna, Roxy Horner foto, Roxy Horner Instagram, Roxy Horner Leo DiCaprio, Leo DiCaprio ženy, Leo DiCaprio modelky, Leo DiCaprio milenky, Roxy Horner vztah, Roxy Horner muži, nejpopulárnější herci
TOPlist