Susan Sarondon píchla do vosího hnízda. Woody Allen prý zneužíval svou dceru

17.05.2016

Před nedávnem vybuchl v Hollywoodu skandál. Dcera Woody Allena (80) Dylan sdělila, že ji její otec sexuálně obtěžoval. Za ni se na festivalu v Cannes postavila i Susan Sarondon, sdělila, že si to myslí také.

Susan Sarandon
Zdroj: Instagram

Susan Sarondon (69) se účastnila jisté diskuse, během které prohlásila, že se o Woodym Allenovi nemíní bavit a že od ní o něm nikdo neuslyší nic dobrého. Sama si myslí, že to, co sdělila Dylan Allen je pravda. A to sice to, že ji jako malou Woody Allen zneužíval. Tento skandál Hollywoodem celkem zacloumal, celebrity se dělí do dvou týmů, Woodyho a jeho dcery.

Woody Allen
Zdroj: David Shankbone, wikipedia.org

Ostatně i syn Woodyho Allena Ronan sdělil, že chování Woodyho vůči dceři bylo dost podivné a že si myslí to samé, co jeho sestra. A to je opravdu dost průkazné. Woodyho už nikdo žalovat nebude, ale jeho pověst je vážně narušena. 

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Woody Allen, Susan Sarandon

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
slavné modelky, zahraniční celebrity skandály, woody allen zneužívání, woody allen obvinění, Festival Cannes, slavní režiséři, americké celebrity skandály, legendární modelky, Woody Allen dcera, Woody Allen skandál, Woody Allen fotografie, Woody Allen kauza, Woody Allen děti, Woody Allen nařčení, Ronan Allen, festival Cannes foto, Susan Sarondon foto, Susan Sarondon online, Susan Sarondon fotografie
TOPlist