Steva Jobse z Apple si zahraje herec chameleon Christian Bale!

21.10.2014

Tak již nyní je jasné, že marketingového mága a vizionáře, bývalého šéfa společnosti Apple si zahraje Christian Bale (40), herec, který se dokáže neuvěřitelně proměňovat, že se mu říká chameleon. Producenti snímku určitě nešlápli vedle!

Christian Bale
Zdroj: wikipedia.org

Pro roli Steva Jobse se uvažovalo původně o Leonardovi di Caprio (39), ale ten si právě nyní dává v natáčení pauzu, takže se muselo hledat dále. A to slovo padlo na Christiana Balea, který pro hraní doslova dýchá.

Pro své role je schopen neuvěřitelných změn, proslulý je tím, že dokáže velmi výrazně měnit svou váhu. Christian Bale dokáže být na v sérii o Batmanovi pěkně svalnatý, na druhou stranu vyzáblý neurotik Trevor Reznik v Mechanikovi…

Film by měl režírovat Danny Boyle, režisér Trainsposttingu, nebo Milionáře  z chatrče a skládat by se měl ze tří částí. Každá z nich by měla začínat tehdy, když Steve Jobs pustil na trh třeba Mac, nebo iPod. Scénář by měl vytvořit scénárista Sociální sítě Aaron Sorkin.

Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Christian Bale, Leonardo DiCaprio

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
američtí herci, americké filmy, Filmové novinky, Hollywood, Steve Jobs film, hollywoodští herci, Hollywood nové filmy, Hollywood filmy, film o Stevu Jobsovi, Christian Bale Stave Jobs, Steve Jobs film trailer, Steve Jobs trailer, Steve Jobs youtube, Steve Jobs video, Christian Bale filmy, Christian Bale role, Christian Bale nový film, Steve Jobs film režisér, Steve Jobs film herci, zakladatel Apple, Apple, Apple Steve Jobs, hollywoodské novinky
TOPlist