Snoop Dogg pozval v Austrálii na jointa místní hasiče!

27.01.2014

Rapperova obliba v kouření marihuany sepnula požární hlásič na hotelovém pokoji. Jednalo se o luxusní hotel Gold Goast v Melbourne. Hasiči tam byli během okamžiku, no k jejich překvapení o žádný požár nešlo. Ale dýmit se tam muselo ostošest.

snoop dogg
Snoop Dogg zapózoval s místními hasiči

Foto: Twitter

Snoop Dogg a marjánka? To je nerozlučná dvojka. Už kolikrát se někde psalo, že s tím rapper praštil, ale nikdy mu to moc dlouho nevydrželo. Rapper se v tomto případě přesvědčil, že místní požární složky reagují okamžitě a na oplátku se se zasahujícími hasiči vyfotil a hned se pochlubil na Twitteru. Nezapomněl přitom dodat, že hasiče miluje a jako malý se také chtěl stát jedním z nich.

Čtěte také

Což o to, rapper i zasahující hoši Owen Sullivan a James Kemp to vzali v pohodě. Trochu jiný pohled mají na celou událost australští imigrační úředníci. To, že Snoop sem tam přitáhne nějaký ten průšvih, vědí moc dobře. Však už má taky zákaz vstupu do Norska, právě kvůli drogám. Takže z jejich následného vyjádření bylo celkem jasné, že se mu to může stát i v případě Austrálie.

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Snoop Dogg

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, austrálie, rappeři, marihuana, rapper, americký rapper, Snoop Dogg marihuana, Snoop Dogg drogy, tráva, marjánka, požár, požární hlásič, planý poplach, dým, hulení, hulení trávy, snoop dogg, snoop dogg hasiči, snoop dogg problémy
TOPlist