Slavný film Krotitelé duchů bude mít třetí pokračování!

11.01.2011

Fanoušci duchařské komedie Krotitelů duchů se dočkají třetího pokračování! Režisér jedničky a dvojky Ivan Reitman má ve svých rukou scénář, který dává záruku, že nepůjde o propadák!


Foto: Columbia Pictures

Snímek Krotitelé duchů III by mělo točit filmové studio Columbia a v rolích lovců duchů a jiných nadpřirozených bytostí (tzv. ghostbusters) se mají opět objevit hvězdy Bill Murray, Harold Ramis, Dan Aykroyd a Ernie Hudson. Premiéra je plánována na rok 2012.

Kanadský režisér Ivan Reitman, který se narodil ve slovenském Komárně, je přesvědčen, že nový scénář je "dost dobrý na to, aby podstoupil riziko a udělal to znovu". Scénář již předal hlavním hereckým představitelům. Teď se čeká jen na jejich souhlas.První díl komedie Krotitelů duchů vznikl v roce 1984 a jeho fenomenální úspěch si vyžádal o pět let později pokračování, které ovšem není fanoušky tak nekriticky uctívané. V kinech osmdesátých let si však přesto oba díly vydělaly přes půl miliardy dolarů.

Ivan Reitman, které se specializuje na rodinné komedie, dále natočil snímky Dave, Dvojčata nebo Evoluce. Jeho zatím posledním filmem je romantická komedie Hlavně nezávazně s Natalií Portman a Ashtonem Kutcherem, která má premiéru v lednu 2011.

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Bill Murray, Ivan Reitman, Ernie Hudson, Rick Moranis, Sigourney Weaver, Annie Potts, Harold Ramis, Dan Aykroyd

Filmy:
Krotitelé duchů, Ghostbusters, Ghostbusters III

Kategorie:
Filmy, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, režiséři, kanadští režiséři, Krotitelé duchů film, Krotitelé duchů movie, Krotitelé duchů pokračování, Krotitelé duchů III, Krotitelé duchů ukázka, Krotitelé duchů video, Krotitelé duchů youtube, Krotitelé duchů česky, Krotitelé duchů český dabing, Ghostbusters film, Ghostbusters movie, Ivan Reitman režie, Ivan Reitman film, Ivan Reitman Krotitelé duchů, Bill Murray film, Bill Murray Krotitelé duchů
TOPlist