Shannen Doherty si oholila hlavu, kvůli rakovině

20.07.2016

Velkou odvahu prokázala hvězda seriálu Beverly Hills 90210 Shannen Doherty (45). Té byla před rokem diagnostikována rakovina prsu a nyní si herečka oholila hlavu. Se vším se svěřila svým fanouškům.

Shannen Doherty
Zdroj: Instagram

Celou svou kariéru měla Shannen dlouhé husté vlasy. S těmi je ale nyní konec. Shannen zdokumentovala holení své hlavy krok za krokem. A zcela jistě jí to sluší i bez vlasů, její obličej je na to výrazný dost. Shannen zřejmě podstoupí chemoterapie, kvůli kterým by jí vlasy tak či tak vypadaly, a proto se rozhodla k ráznému kroku.

Shannen je bezdětná a kvůli léčbě už nebude moci nikdy mít děti. Lékaři se totiž snažili zamezit, aby nebyl v jejím těle ženský pohlavní hormon estrogen,což mělo omezit růst nádoru. Kromě toho se Shannen chystala také na operaci, při které jí měli odebrat celé ňadro, nebo jeho část. 

Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Shannen Doherty

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
americké herečky, hollywoodske celebrity, americké celebrity, hollywoodske herečky, chemoterapie, nemocné celebrity, Shannen Doherty foto, rakovina celebrity, nemocné herečky, Shannen Doherty rakovina, Shannen Doherty Beverly Hills, Beverly Hills 90210, hollywoodské seriály, Shannen Doherty nemoc, Shannen Doherty Instagram, Shannen Doherty vlasy, Shannen Doherty chemoterapie
TOPlist