Seriál Expozitura se na podzim konečně objeví na TV Nova!

01.08.2011

Původní český seriál z kriminálního prostředí bude jedním z hlavních pilířů podzimního programového schématu! Šestnáctidílná série Expozitura, která byla natočena na základě scénáře Josefa Klímy a Janka Kroupy už před dvěma lety, byla inspirován skutečnými kauzami z nedávné české minulosti.


Foto: TV Nova

Hrdiny jsou členové elitní policejní jednotky, která byla vytvořena pro účely stíhání nejvyšších pater organizovaného zločinu a pro boj s mafií. Její významní detektivové se však spojili s kriminálníky a vytvořili svůj vlastní gang. Šéfové policejní jednotky (a supergangu zároveň) jsou odhaleni dvojicí podřízených, kteří začínali v oddělení bez sebemenšího podezření na nekalé praktiky uvnitř policie. Postupem času si uvědomují, jak jsou uvnitř jednotky osamoceni. Nakonec sami bojují o holé přežití, když se je gang rozhodne odstranit.

Čtěte také


V hlavních rolích se v seriálu objeví Hana Vagnerová, Robert Jašków, Jan Dolanský, Jan Novotný, Pavel Zedníček, Zuzana Bydžovská nebo Jan Kanyza. V jedné ze svých posledních rolí se v Expozituře objevil také Vladimír Dlouhý. Seriál Expozitura byl před nedávnem dokonce prodán do USA, což bylo odborníky hodnoceno jako velký úspěch.

Diváci v rámci nového programového schématu TV Nova uvidí i nové díly populárního cyklu Soukromé pasti i pokračování sitcomu Comeback a na nové osudy svých hrdinů se mohou těšit i příznivci seriálů Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice.

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Maroš Kramár, Hana Vagnerová, Marek Němec, David Prachař, Jiří Štěpnička, Miluše Bittnerová, Jan Kanyza, Pavel Zedníček, Jiří Kodeš, Jan Novotný, Miroslav Hrabě, Daniel Svoboda, Jiří Korn, Zuzana Bydžovská, Robert Jašków, Michal Pavlata, Václav Marhoul, Jiří Kout, Jan Dolanský, Sabina Králová, Martin Sitta, Vladimír Kratina, Zuzana Kocúriková

Filmy:
Expozitura

Kategorie:
Televize,

Tagy:
Celebrity, herečky, seriály, české herečky, herci, čeští herci, TV Nova, čeští režiséři, režiséři, krimi seriál, české seriály, janek kroupa, televizní seriály, Lucie Bártová-Zedníčková, Alice Šnirychová - Dvořáková, Radek K. Vysoudil, Roman Blumaier, Petr Kotek, Ivan Pokorný, Petr Kotek režie, Ivan Pokorný režie, Petr Kotek Expozitura, Ivan Pokorný Expozitura, Petr Kotek seriál, Ivan Pokorný seriál, Expozitura seriál, Expozitura Nova, Expozitura TV Nova, Expozitura vysílání, Expozitura ocenění, Expozitura distribuce, Expozitura series, kriminální seriál
TOPlist