Seriál Dr. House skončí! Osmá řada bude poslední!

09.02.2012

V dubnu letošního roku skončí jeden z nejoblíbenějších televizních seriálů z lékařského prostředí! Americký seriál Dr. House, v němž exceluje britský herec Hugh Laurie jako cynický Gregory House, se tak po osmi letech definitivně rozloučí s diváky!

Hugh Laurie
Zdroj: Kristin Dos Santos, wikipedia.org

Seriál, který se na obrazovkách objevil poprvé v roce 2004, tak završí po 175 epizodách a osmi řadách svou éru. Producenti tak učinili po údajně dlouhém zvažování, ale na konci přesto bylo "toto bolestivé" rozhodnutí.

Tvůrci zřejmě nechtěli, aby se cynický humor seriálu vyčerpal, a tak si řekli, že v nejlepším je třeba skončit. Navíc sledovanost v USA postupně klesala, takže není divu, že nakonec se producenti rozhodli pro řešení, které jistě zarmoutí všechny fanoušky!

Hlavní hrdina Dr. Gregory House proslul svými nevybíravými způsoby a k pacientům si dovoloval víc, než bylo zdrávo. Ačkoliv dokázal všem říct, co si o nich myslí, měl vždy pověst odborníka, pro něhož je záchrana života vždy na prvním místě ...

Dr. House patřil v letech 2005 až 2008 mezi deset nejlépe hodnocených amerických televizních seriálů a objevil se na obrazovkách v 66 zemích celého světa včetně České republiky. Seriál byl čtyřikrát nominován na cenu Emmy a herec Hugh Laurie (52) získal za postavu lékaře dva Zlaté glóby a dvě ceny amerického hereckého svazu Screen Actors Guild (SAG).

Fandím
17 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Hugh Laurie

Filmy:
Dr. House

Kategorie:
Televize,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, seriály, britské celebrity, americké seriály, herci, zahraniční herci, britští herci, televizní seriály, zahraniční seriály, Hugh Laurie Dr. House, Hugh Laurie foto, Doktor House, Dr. House seriál, Dr. House trailer, Dr. House ukázka, Dr. House konec natáčení, Dr. House konec, Dr. House natáčení, Dr. House ukončení, Hugh Laurie fotky, Hugh Laurie seriál, Hugh Laurie konec
TOPlist