Scarlett Johansson je už zase nejvíce sexy ženou světa!

08.10.2013

Je to sice jen prázdný a povrchní titul, který uděluje parta nadrženců z magazínu Esquire, ale tahle kráska si to prostě zaslouží! Scarlett Johansson, která je tak po sedmi letech opět "nejvíce sexy žena na světě", je první celebritou, která ocenění od magazínu Esquire získala podruhé!

Scarlett Johansson
Zdroj: Sgt. Bryson K. Jones, wikipedia.org


Scarlett Johansson (28), která má - na rozdíl od mnoha jiných hollywoodských hvězd - vlastní tělo i prsa (a zatím neplánuje ani jejich odstranění!), dostala tento titul zcela právem, protože je krásná po těle i po duši a má dobrou povahu (teda aspoň si to myslí pánská část redakce).

Takže jsme moc rádi, že si toho všimli i ti chytráci z Esquire, kteří jinak vyznamenávají většinou ty herečky, které zrovna hrají v nějakém trháku, nebo které ten titul ještě neobdržely!

Čtěte také


Scarlett Johansson, která je známá z filmů Match Point - Hra osudu, Ztraceno v překladu, Ostrov či Dívka s perlou, byla v letech 2008 až 2011 provdána za herce Ryana Reynoldse. Krátce po rozvodu randila s kolegou Seanem Pennem a nedávno se zasnoubila s francouzským novinářem Romainem Dauriacem.

Fandím
24 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Scarlett Johansson

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, zahraniční modelky, americké celebrity, americké modelky, zahraniční herečky, Scarlett Johansson fotky, Scarlett Johansson foto, Scarlett Johansson sexy, Scarlett Johansson anketa, Scarlett Johansson vítězství v anketě, Scarlett Johansson cena, Scarlett Johansson ocenění, Scarlett Johansson nejvíce sexy žena, Scarlett Johansson Esquire, Scarlett Johansson titul
TOPlist