Sandra Bullock si hodlá adoptovat druhé dítě!

18.10.2013

Americká herečka chce pořídit svému tříletému adoptivnímu synkovi dalšího sourozence! Sandra Bullock se nechala slyšet, že o adopci druhého špunta přemýšlí dnes a denně, takže to vypadá, že se plácne přes kapsu a nějakého roztomilého černouška si opravdu přinese domů! :-)

Sandra Bullock
Zdroj: Richard Goldschmidt, wikipedia.org


Sandra Bullock (49) si první dítě - Louise Barda z New Orleans - adoptovala v lednu 2010 společně se svým tehdejším manželem, tetovaným Jesse Jamesem, s nímž se však o pár měsíců později rozvedla, protože ji podvedl s pornoherečkou.

Podle amerických médií už Sandra Bullock zahájila právní kroky, které povedou k tomu, že se brzo stane dvojnásobnou matkou. Je však spíš pravděpodobné, že se celý proces protáhne a bude trvat až dva roky, takže Louis se sestry dočká už jako dítě školou povinné!

Čtěte také


Vzhledem k tomu, že Sandra Bullock je vlastně svobodnou matkou, bude to mít s adopcí těžší, než kdyby byla vdanou ženou. Ale zase kdyby měla žít s takovým potetovaným hnusákem, jako byl Jesse James, tak to ať je radši sama s děckem ... :-)

Herečka, které vyřízení první adopce trvalo bezmála čtyři roky, by podle svých přátel chtěla svému synovi pořídit sestru, o kterou by se malý Louis staral. No, tak ať vybere něco kvalitního!

Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Sandra Bullock

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, youtube video, youtube com, Sandra Bullock fotky, hollywoodské hvězdy, Sandra Bullock foto, Sandra Bullock dítě, Sandra Bullock rodina, sandra bullock adopce kluka, Sandra Bullock single, Sandra Bullock syn Louis, Sandra Bullock sexy, Sandra Bullock potomek, Sandra Bullock adopce holky
TOPlist