Sandra Bullock a Melissa McCarthy jsou Drsňačky!

31.07.2013

Dvě hollywoodské hvězdy září v krimikomedii o dvou rozdílných policistkách vyšetřujících sérii brutálních vražd! Americký film Drsňačky, který těží z tělesných odlišností hlavních hrdinek, natočil zkušený seriálový tvůrce Paul Feig, jenž do hlavních rolí obsadil dvě komediální herečky.

drsnacky
Foto: CinemArt

Zvláštní agentka FBI Sarah Ashburn z New Yorku (Sandra Bullock) a bostonská policajtka Shannon Mullins (Melissa McCarthy) už nemůžou být odlišnější a právě tyto dvě ženy se prostě musí nevyhnutelně potkat. Sarah je totiž převelena do Bostonu, aby pomohla tamní policii vyřešit sérii brutálních vražd.

A tak nastane nevyhnutelný střet nejen s bostonským podsvětím, ale i mezi představitelkami zákona, protože dostaly rozkaz, že spolu musí na případu spolupracovat. Potíž je v tom, že ani jedna z nich o takovou spolupráci nestojí ...

Americký režisér Paul Feig (50) natočil celou řadu populárních televizních seriálů jako Machři a šprti, Tráva, Kancl nebo Mad Men, má za sebou také tři celovečerní snímky různé kvality - Vysvobození (2003), Malí rošťáci (2006) a Ženy sobě (2011).

Jeho čtvrtý celovečerní film Drsňačky má být čistou letní komedií, která si již podle traileru neklade žádné větší ambice. Snímek, který je další oddechovou záležitostí na nedělní odpoledne, obsahuje tu více, tu méně vtipné gagy či situace, kterýmu se buď budete smát na celé kolo, anebo nad nimi budete kroutit hlavou.

Americká akční krimikomedie Drsňačky/The Heat má v českých kinech premiéru 1. srpna 2013.

Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Marlon Wayans, Kaitlin Olson, Paul Feig, Melissa McCarthy, Taran Killam, Michael Rapaport, Sandra Bullock

Filmy:
Heat, The...

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, americké komedie, Paul Feig film, Paul Feig režie, americká komedie, Paul Feig komedie, Paul Feig Drsňačky
TOPlist