Sámer Issa zase pilně maká a představuje novou přítelkyni!

20.06.2014

Samer Issa (28) se ještě před pár měsíci chystal, že opustí naši matičku Prahu a s celým týmem přistane v Dubaji, kde bude několik měsíců koncertovat a vydělávat těžké peníze. To se mu bohužel kvůli vlastní naivitě a podvodníkovi nepoštěstilo, takže mu nezbylo nic jiného než se pustit do práce zde.

Sámer Issa
Zdroj: Facebook / S. Issa

A tento měsíc tak natočil videoklip k nové skladbě If I let you go, který by měl zanedlouho také pokřtít. Klip to bude podle obrázků z natáčení asi celkem zajímavý, hlavní roli v něm pochopitelně hraje Sámer Issa, ale také zpěvačka Hana Pekhart.

S touto zpěvačkou se nedávno objevil na tiskové konferenci k Noci s hvězdami na hradě Houska, kde budou oba vystupovat a chovali se k sobě náramně přítulně. Pár se líbal, objímal, takže to vypadalo, že jsou do sebe zamilovaní po uši. Že by se dříve pěkně přelétavý Sámer konečně usadil u jedné?

Na druhou stranu na Facebooku veřejně proklamuje, že: „Nabídky k sexu opravdu po Facebooku neberu a nahatý fotky mě fakt neberou!“, což by tomu mohlo i napovídat!

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
15 antifanoušků
Celebrity:
Sámer Issa

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
České celebrity, česká superstar, Sámer Issa sex, Sámer Issa foto, Sámer Issa milenky, Superstar, Sámer Issa Facebook, český zpěvák, sámer issa dubaj, české hvězdy, Samer Issa koncerty, celebrity nové páry, Sámer Issa klip, Sámer Issa nový klip, Sámer Issa If I let you go, If I let you go klip, Sámer Issa přítelkyně, Sámer Issa dívky, Sámer Issa partnerka, Hana Pekhart, Hana Pekhart foto, Hana Pekhart Sámer Issa, nové české páry, nejlepší čeští zpěváci, TOP zpěváci
TOPlist