Sacha Baron Cohen jako Diktátor nám uštědří lekci nekorektního humoru!

16.05.2012

Britský komik a mystifikátor přichází do kin se svým novým alter egem! Sacha Baron Cohen si po kazašském Boratovi a rakouském Brunovi navlékl mužný plnovous a spolu s ním masku neomezeného vládce zemičky jménem Wadiya, kterou chce ze všech sil zachránit před demokracií.

cohen
Foto: Bontonfilm

Jmenuje se Aladdin (Sacha Baron Cohen) a od smrti Kim Čong Ila je považován za posledního mohykána mezi diktátory. Na světě jsou ale i země, které nebezpečí demokracie neodolaly, a jejich představitelé se rozhodli pozvat Aladdina do budovy OSN, aby mu vážně promluvili do stylu vládnutí.

Aladdin, který se nikoho a ničeho nebojí, se k výzvě postaví čelem a vyrazí do Ameriky v doprovodu svého hlavního poradce a dvojníka, jenž je mu k nerozeznání podobný. Až ve stínu Sochy svobody však Aladdin na vlastní kůži pozná, jak zhoubné zřízení ta „slavná“ vláda lidu může být ...

Komik a mystifikátor Sacha Baron Cohen, který na sebe poprvé upozornil v komedii Ali G Indahouse (2002), se definitivně proslavil před pár lety filmy Borat (2006) a Bruno (2009), v nichž položil základy humoru, který si dělá srandu ze všech a pálí to hlava nehlava.

Diváci i kritici označují jeho čtvrtý celovečerní snímek Diktátor, který natočil jeho dvorní režisér Larry Charles (55) za jeden z vrcholných komediálních kousků posledních let. Jeho název nikoli náhodou odkazuje na stejnojmenný film Charlese Chaplina z roku 1941, jež si tropil legraci hlavně z Adolfa Hitlera. 

Netřeba zdůrazňovat, že některé vtipy v "novém Diktátorovi" jsou sice na pomezí vulgarity a dobrého vkusu, ale britský herec na rozdíl od jiných umí podat i ty největší nechutnosti jako neuvěřitelnou smršť vtipů a gagů, kterým se prostě nelze nesmát!

Americká komedie Diktátor/The Dictator je v českých kinech k vidění od 17. května 2012.

Fandím
24 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Megan Fox, Ben Kingsley, Anna Faris, John C. Reilly, Sacha Baron Cohen, Larry Charles

Filmy:
Diktátor

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, americký film, Právě v kinech, Sacha Baron Cohen film, Diktátor film, Diktátor trailer, Diktátor foto, Diktátor fotky, Diktátor video, Diktátor premiéra, Diktátor komedie, Sacha Baron Cohen Diktátor, Diktátor ukázka, Larry Charles režie, Larry Charles film, Larry Charles Diktátor
TOPlist