Ridley Scott natočí další díly legendární sci-fi Vetřelec!

10.12.2010

Britský režisér Ridley Scott se chystá vrátit k legendárními sci-fi snímku Vetřelec. Autor první dílu série plánuje natočit další dva díly, které pojednávají o událostech, které předcházejí filmu Vetřelec z roku 1979.


Foto: wikipedia.org

Legendární film Vetřelec z roku 1979 se dočkal do dnešních dnů tří pokračování. Zatímco druhý díl Vetřelci natočil James Cameron, trojku režíroval David Fincher a čtvrté pokračování má na triku francouzský režisér Jean-Pierre Jeunet.Připravovaný dvoudílný snímek má pracovní název Ráj a má rekapitulovat události předtím, než na planetu zamořenou vetřelci dorazila vesmírná loď Nostromo pod vedením seržantky Ripleyové, kterou ve všech čtyřech dílech hrála Sigourney Weaver. Objeví se i v pátém filmu?

Přípravy filmu jsou zatím v počátku, ale již teď se spekuluje o hereckém obsazení. Padlo i jméno Leonarda DiCapria, který však musel odmítnout z časových důvodů.Ústřední postavy by měli ztvárnit mladší herci. Předpokládaný představitel hlavní role Michael Fassbender, známý z filmů Hlad nebo Hanebný pancharti, však všem přkazil plány, když si řekl o doslova astronomický honorář. To produkci šokovalo, a tak jeho účast není jistá.

V případě ženských úloh se mluví o dvou jménech. Michelle Yeoho, známá z dramatu Tygr a drak, by měla ztvárnit jednu ze zkušenějších členek týmu, zatímco adeptkou pro hlavní ženskou roli je údajně švédská herečka Noomi Rapace, známá ze série filmů natočených podle knižní trilogie Stiega Larssona Millenium.

Podle producentů budou tyto dva díly uvedeny do kin nejdříve až v roce 2013. Otázkou o všem je, zda na to režisér Ridley Scott (1937) bude stačit. Přece jenom už není nejmladší ...

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Michael Fassbender, James Cameron, David Fincher, Ridley Scott, Sigourney Weaver, Noomi Rapace, Jean-Pierre Jeunet

Filmy:
Vetřelci, Vetřelec

Kategorie:
Celebrity, Filmy,

Tagy:
herečky, americké herečky, americké celebrity, herci, američtí herci, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, britští režiséři, britské filmy, Ridley Scott foto, Ridley Scott photo, Ridley Scott video, Ridley Scott alien, Ridley Scott trailer, Vetřelec foto, Vetřelec photo, Vetřelec video, Vetřelec trailer, Vetřelec youtube, Vetřelec pokračování, Alien video, Alien trailer, Alien foto, Alien photo, michelle yeoho
TOPlist