Ridley Scott by rád natočil dalšího Blade Runnera

12.01.2018

Režisér snímků jako je Vetřelec, Marťan či Gladiátor by rád natočil další pokračování úspěšného snímku Blade Runner. Ridley Scott (80) se v nedávném rozhovoru pro Digital Spy se svěřil, že už má vizi třetího pokračování.

Ridley Scott
Zdroj: BollywoodHungama, wikipedia.org

Na otázku, jestli bude série Blade Runnera rozšířena o další film, Scott řekl: „Doufám, že ano… Myslím, že tam ještě nějaký příběh je. Už mám jeden dokonce i připravený, jen ho natočit. Takže ano. Minimálně jeden další film by z toho ještě být mohl.“

Loňské pokračování s názvem Blade Runner 2049 se setkalo s chválou a to jak od běžných diváků, tak od kritiků. Režisérského křesla se sice ujal Dennis Vileneuve (50), ale Scott se na snímku podílel jako výkonný producent.

V druhém díle se hlavní role zhostil Ryan Gosling (37), ale diváci se stále mohli těšit z přítomnosti Harrisona Forda (75), který se v pokračování vrátil jako Rick Deckard, tentokrát však ve vedlejší roli.

Přes všechny úspěchy však pokračování ikonického sci-fi nedosáhlo svého kasovního cíle a skončilo tak o 20 milionů dolarů pod předpokládanými zisky. To může být jedním z důvodů, proč se do zaštiťování dalšího dílu zatím žádné z velkých studií příliš nehrne.

Nezbývá než doufat, že se Ridleymu Scottovi splní jeho přání a my se tak dočkáme třetího pokračování kultovního filmu o replikantech.

 

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Ridley Scott, Harrison Ford, Ryan Gosling

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
sci-fi, Ridley Scott Blade Runner, slavní režiséři, Ridley Scott nové filmy, Blade Runner, Blade Runner 2049, Blade Runner pokračování, Blade Runner třetí díl, legendární sci-fi, Ryan Gosling filmy, Ryan Gosling Blade Runner, role Harrisona Forda
TOPlist