Richard Gere v pokleku před Jirkou Bartoškou!

06.07.2015

Festival ve Varech započal, město je plné lidí, dorazily také celebrity, včetně té největší hvězdy, Richarda Gera (65), který je přesně takový, jakého byste čekali! Tedy šaramantní a pěkně hvězdný!

Richard Gere
Zdroj: Profimedia.cz

Richard se účastnil slavnostního zahájení v hotelu Thermal. Krátce poté, co vystoupal na pódium, kde měl obdržet cenu za celoživotní přínos světové kinematografii, dokonce předvedl neobvyklé gesto. Poklekl před šéfem festivalu a hercem Jiřím Bartoškou (68), který ovšem vypadá neméně skvěle a disponuje stejným množství charismatu!

Richard se ještě před tím zdravil srdečně s fanoušky, v Thermalu pronesl srdečnou řeč, Vary si zkrátka zcela podmanil. A tak mu i odpustíme, že se dopustil stylistického přešlapu, když se na slavnostní zahájení neoblékl do smokingu, ale pouze do obleku s rozhalenkou. Ale stejně, dovolil by si to ve Státech?

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Richard Gere, Jiří Bartoška

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
karlovarský festival, letní festivaly, Filmové festivaly, Jamie Dornan foto, Jamie Dornan filmy, Karlovarský festival 2015, Festival Karlovy Vary 2015, Festival Karlovy Vary, Richard Gere Česko, Richard Gere online, Jamie Dornan fotografie, Karlovarský festival hvězdy, Jamie Dornan Česko, filmový festiva KV
TOPlist