Rapper Snoop Dogg byl zatčen kvůli drogám!

10.01.2012

Americký zpěvák a rapper měl u sebe víc než malé množství marihuany, a tak si šel sednout do chládku! Snoop Dogg (40) byl totiž zkontrolován policejní hlídkou v Sierra Blaca v Texasu, kde platí nulová tolerance vůči drogám!

Snoop Dogg
Zdroj: wikipedia.org

Snoop Dogg (40), který se nikdy netajil tím, že drogy hrály v jeho minulosti dosti velkou roli, doplatil na neznalost texaských právních předpisů. Zatímco v Kalifornii, kde rapper žije, je dovoleno mít u sebe malé množství marihuany v případě, že ji užíváte ze zdravotních důvodů, jižanský Texas je vůči "smažkám" či "zkuřkám" hodně netolerantní!

Zpěvák navíc při vší smůle u sebe v autě neměl ani pravý, ani falešný předpis na lékařskou marihuanu, takže v okamžiku, kdy u něj policie objevila sáček s trávou, nenašel žádnou uvěřitelnou výmluvu a byl odvezen na policejní stanici. 

Snoop Dogg byl obviněn z nezákonného držení drog a poté propuštěn. To však není konec - drsný rapper bude muset v nejbližších týdnech k texaskému soudu, a pokud bude uznán vinným z nedovoleného držení drog, půjde do vězení až na 180 dní.

Muž, který byl dvanáckrát nominovaný na cenu Grammy, byl už krátce po absolvování střední školy na půl roku uvězněn kvůli držení kokainu. Navíc jako dospívající byl členem nechvalně proslulého černošského gangu Crips, kde se jistě neučil jména amerických prezidentů, ale spíš se učil obchodovat s drogami ...

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Snoop Dogg

Interpreti:
Snoop Dogg & David Guetta

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, zpěváci, americké celebrity, zahraniční zpěváci, Snoop Dogg video, policie, američtí zpěváci, rappeři, američtí rappeři, Snoop Dogg fotky, zahraniční rappeři, Snoop Dogg foto, Snoop Dogg marihuana, Snoop Dogg drogy, Snoop Dogg zatčení, Snoop Dogg držení drog, Snoop Dogg držení marihuany
TOPlist