Rapper DMX si ukousl jazyk, na Slovensku nevystoupí!

24.06.2014

Není to tak dávno, co se psalo o tom, že si jistý rapper odřízl vlastní penis. Tentokrát nedošlo ke zranění rappera snad plánovaně, ale působí stejně neuvěřitelně. Rapper DMX (43) si prý během vystoupení ve Vídni ukousl část jazyka a ruší svá další vystoupení.

DMX
Zdroj: Isnatgram DMX

Na jeho vystoupení ve Vídni se snesla poměrně velká kritika, takže možná nemusí ani jeho slovenští fanoušci litovat, že ho neuvidí. Rapper měl totiž vystoupit na bratislavském hiphopovém festivalu Hip hop žije.

Management rappera blíže nespecifikoval, jak ke zranění došlo, pouze vydal prohlášení, že se rána v jazyce opět otevřela a že léčení bude trvat minimálně tři týdny.

Earl Simmons neboli DMX představuje obrovskou hvězdu hiphopu, prodal více jak 30 milionu nahrávek. Je znám také mnoha excesy, byl trestán za napadení, za jízdu pod vlivem marihuany, držení drog a zbraní, nebo za překročení rychlosti.

Za porušení podmínky byl uvězněn na šest měsíců. Je otcem osmi dětí, z toho si čtyři pořídil se svou manželkou, další čtyři má z různých mimomanželských vztahů.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
DMX

Interpreti:
DMX Krew

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
rappeři, američtí rappeři, americký rapper
TOPlist